Logo Logo
T. Hibe Desteği Almış İş Planı / Proje Örnekleri

KOSGEB  Girişimcilik Desteği  veya İŞKUR Engellli ve  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma  hibe  desteği başvurularınızda kendi hibe başvuru formunuzu  doldurmak için sizde  portalımızdan t.hibe   desteğialmış girişimci iş planı /proje örneği satın alıp bu iş planı/proje örneklerinden yararlanarak aracıya , proje yazarına binlerce lira ödemeden kendi hibe  başvuru formunuzu ‘’hemen çok hızlı ,hem çok kolay , hemde en ekonomik ve doğru yoldan ‘’ hazırlayabilirsiniz.

Her gün bu yolla , hibe  desteği başvuru yapan yüzlerce girişimci  portalımızdan t.hibe  desteği almış iş planı/proje örneği satın alıp kendi iş planı projelerini hazırlayıp KOSGEB ve İŞKUR’un  yeni işyeri açma hibe  desteklerine müracaat etmeyi  tercih etmektedir.

Herkes t.hibe  desteği almış Girişimci İş Planı / Proje Örneğinden yararlanarak aracılara  ve iş planı  hazırlama  firmalarına ihtiyaç duymadan, bu firmalara 2.500-3.500  TL arasında değişen yüksek ücretlerödemeden kendi iş planı hibe  başvuru formunu kolaylıkla  doldurabilir.

‘’Üstelik T.Hibe Desteği Almış Kosgeb Girişimci İş Planı Örneği satın alan herkese piyasa  değeri 49 TL olan KOSGEB Girişimci Hesap Robotu hediyeli. ! Artık kim  korkar ki, KOSGEB Girişimci İş Planı MaliTablolarını hazırlamaktan!’’

Aracı ve iş planı yazarı firmalara binlerce lira ücret ödememek için sizde aşağıda yer alan bölümden KOSGEB veya İŞKUR’un  yeni iş yeri açan girişimciler için sağlamış olduğu hibe desteklerine  müracaatetmek için t.hibe  desteği almış iş planı  örneklerini inceleyebilir ve bu iş planı örneklerinden yararlanarak  kendi hibe iş planı  başvuru formunuzu doldurup hibe fırsatlarını yakalaya bilirsiniz.

Öğrenmek İster Misiniz ?

KOSGEB Girişimcilik Desteği 50.000 Tl Hibe  100.000 Tl Faizsiz Kredi Desteği Nedir ?

İŞKUR Engelli Hibe Desteği 36.000  TL Hibe Desteği  Nedir?

İŞKUR Eski Hükümlü Desteği 16.500  TL Hibe Desteği  Nedir?

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler