Logo Logo
Çilekli Severlere %100 Kesin Garantili Danışmanlık Hiz.

Web sitemizde yeni iş yeri kurmak isteyen  herkesin yararlana bileceği şekilde  hazırlanmış olan İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberi ve T.Hibe Desteği Almış İŞKUR Eski Hükümlü Başvuru Proje Formu Örneği olmasına  rağmen kimisi çilekli sever !

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesi için İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Hibe Destekleri konusunda profesyonel Hibe Kurtları  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği ve İşletme Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Üstelik isteyen girişimcilere hem  KOSGEB Girişimcilik Desteğinden 50.000 TL hibe 100.00tl faizsiz kredi desteğini hem de İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği olan 16.500 TL ile  birlikte alması için yani toplamda 66.500 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi desteği olmak üzere 16.500 TL hibe ve kredi desteğini aynı anda alması yönünde %100 hibe desteği alma  garantili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  KOSGEB  hem de İŞKUR hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili  KOSGEB+ İŞKUR Girişimcilik Desteği Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile KOSGEB Girişimcilik  ve İŞKUR Hibe Desteği İş Planı Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

%100 Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik  ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Desteği Danışmanlığı Nedir?

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB Girişimcilik  ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KOSGEB-İŞKUR Hibe ve Kredi Desteği Kurulunca Red edilmesi vb. sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içine  geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Kurma  Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

 A) KOSGEB  ve İŞKUR hibe  başvurusu için KOSGEB ve İŞKUR’a sunmanız gereken evraklar.

B) KOSGEB  ve İŞKUR hibe iş planı proje başvuru formunun  hazırlanması.

C) KOSGEB ve  İŞKUR Girişimcilik Desteği iş planı  başvurunuz onaylandıktan  sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık.

İşletmeniz için %100 Kesin KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma  Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Kurma hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Kurma Hibe Desteği alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin hibe  desteği alma  garantili  danışmanlık hizmet paket programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  binlerce müşteri referansımızı buradan inceleyebilisiniz.

Hibe Desteği Alma  Garantili KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Kurma Desteği  İş planı Proje ve İşletme Danışmanlığı , Kesin %100 Garantili  danışmanlık hizmet fiyatlarımızı  inceleyiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler