Logo Logo
Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Almış Başvuru Formları

KOSGEB ve İŞKUR’un Engelli  Girişimcilere  sağlamış olduğu destek programları kapsamında KOSGEB’in Girişimcilik Desteği ile İŞKUR’un Eski Hükümlü Yeni İş Yeri açma hibe  desteklerini  birleştirip yeni açmak istediği iş yerine toplamda 66.500 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilir.

Web sitemizde yeni iş yeri kurmak isteyen  ve üstte  belirtilen 66.500 TL hibe 100.000 TL KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini almak isteyen eski hükümlülerin  bütün ihtiyaçları bizde .Artık yeni  iş yeri kurmak isteyen  eski hükümlüler  aracılara, proje  yazarlarına gitmeden ve bu firmalara on binlerce lira ücret ödemen web sitemizde satışa  sunulan aşağıdaki ürünleri satın alıp ihtiyaçları olan bu hibe  destekleri için gereli olan başvuru evrak ve işlemlerini en doğru ve kolay yoldan nasıl hazırlamaları gerektiğini en hızlı öğrenip bu hibe desteğini alma fırsatını yakalaya bilirler.

Devamını Oku...

Her gün 81 ilimizden yüzlerce  eski hükümlü  web sitemizden ürün satın almakta  ve bu hibe desteklerine ulaşmak konusunda  en doğru ve kolay yolları öğrenmektedir. Sizden önce web siteminde İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini satın alan binlere eski hükümlü müşteri referansımızı inceleyiniz.

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Proje Başvuru Formu Nedir Biliyor Musunuz ?

Devamını Oku...

İŞKUR Eski Hükümlü Yen İş Yeri Açma Hibe Desteği Başvurusu için İŞKUR’a sunmanız gereken  başvuru formuna İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği başvuru  formu  denir. Bu formu doldurmadan İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Desteğine Başvuru yapamazsınız.

İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Eski Hükümlü Hibe Desteği almak isteyen herkes bu hibe proje başvuru formunu doldurmalıdır. Bu hibe  başvuru formu Eski Hükümlünün kurmak istediği işi anlatan basit bir formdur.

Bu form  nasıl doldurulur ? kendi İŞKUR Eski Hükümlü Başvuru Formunuzu doldurmak için  örnek t.hibe  desteği almış bir  başvuru formuna  mı ihtiyacınız  var ? Herkes t.hibe  desteği almış( tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş bir örnek İŞKUR Eski Hükümlü Proje Başvuru Formuna  bakarak  kendi hibe  desteği başvuru formunu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldurabilir.)

Web sitemizden satın aldığınız Örnek T.Hibe Desteği Almış İŞKUR Eski Hükümlü Proje  başvuru  formundan yararlanarak doldurduğunuz proje  başvuru  formunu sunacağınız yerler;

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği Başvuru Proje Formunu  bu hibe desteğini alma sürecinizde kullanacağınız yerler ;

- İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği başvurusu  hakkında soru sormak için İŞKUR’a gittiğinizde.

( Bu benim yapmak istediğim iş ve ben bu proje başvuru formunda  bunu anlattım ,ben bu işi yapmak istiyorum başvuru proje formunu yazdım, bunu söyleyen girişimciler  İŞKUR nezdinde daha çok ciddiye alınır ve bu yatırımcı çok ciddi başvuru projesini bile  yazmış  imajı yaratır önemsenir ve kesinlikle ciddiye alınırsınız. )

Bu işlem sonrasında yeni iş yeri açmak isteyen eski hükümlüler KOSGEB’e  yönlendirilip , KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi almaları istenir. Bunun üzerine eski hükümlü  girişimciler KOSGEB’e giderler…

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Başvurusu için.

( Ben KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine  katılmak ve yeni iş yeri açmak istiyorum, buda  benim İŞKUR’a sunduğum proje başvuru formum bunu söyleyen girişimciler  KOSGEB nezdinde daha çok ciddiye alınır ve bu yatırımcı çok ciddi proje başvuru formunu hazırlamış imajı yaratır varsa  en yakın KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine alınırsınız. )

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi  Başvurusu mülakatı için( Girişimcilik Eğitimine Alınmak İçin.)

( KOSGEB Girişimcilik eğitimi mülakatı mı ? , kimin koltuğunun altında yapacağı işi anlatan doldurulmuş bir proje başvuru  formu  varsa, bu girişimciler için KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Mülakatından Geçmek %100 Garantidir. Girişimcilik Eğitimlerine oldukça  yoğun bir  başvuru  vardır. Bu yoğun  başvuruda binlerce insan arasından hemen sıyrılıp yapacağınız iş  ve ciddiyetiniz konusunda  bütün gönülleri  fethetmenin  tek yolu bu mülakata PROJE BAŞVURU FORMU ile gitmektir. Bu  iş planı size soru soran  KOSGEB veya diğer kurum uzmanlarını cezbedecek ve yapacağınız iş büfecilik  gibi mikro büyüklükte bir bile olsa %100 Kesin  bir şekilde KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Seçmelerini Kazanmış olarak  KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE ALINACAKSINIZ !  )

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Alırken (Girişimcilik Eğitimi Sürecinde. )

(Herkes KOSGEB Girişimcilik Eğitimi süresi içinde  sınıf için etkinlikler kapsamında iş planı formu sunmak zorundadır. KOSGEB iş planı ile  İŞKUR proje başvuru formu içerik olarak birbirine  benze şablonları içeren formlardır. Bu sebeple eğitimler  esnasında sunumlar için gerekli olan KOSGEB iş planı örneğini  ve İŞKUR proje örneğini web sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Girişimcilik eğitimine  katılan bütün girişimciler sınıf içi etkinliklerde ders hocasına iş planı formu sunmalıdır.)

Yeni iş yeri açmak isteyen eski hükümlüler KOSGEB Girişimcilik Eğitimi aldıktan sonra KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma  hibe  desteğini birleştirip hem 16.500  tl İŞKUR’dan  hem de 50.000 TL hibe KOSGEB’ten alıp hibe miktarını 66.500tl ‘ye çıkarır.

Devamını Oku...

KOSGEB hibe  desteği başvurusu için size gerekli olan örnek T.Hibe  Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri , hem de  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri web sitemizde yer almaktadır. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz  web sitemizde aşağıda yer alan ürün gruplarının tamamını almaları yönündedir;

ÖNEMLİ NOT : Yeni iş yeri kurmak isteyen  eski hükümlü girişimcilerimiz için üstte  belirtilen rehberleri  ve proje örneklerini aynı anda  almaları onların yararına olacaktır.

Web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB ve İŞKUR  T.Hibe Desteği Almış proje başvuru formu örneği satın alan müşterilerimizi görmek tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler