Logo Logo
Kimler? Nasıl? Eski Hükümlü Hibesi Alabilir?

Genel olarak  bir yıldan daha uzun süreli bir suçtan veya ceza süresine bakılmaksızın Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyen ve cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri, koşullu salıverilenleri, özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları, ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanları ve denetimli serbestlik kapsamında olanlar eski hükümlü statüsündedir ve İŞKUR yeni iş yeri açma  hibe  desteğine  başvuru yapıp İŞKUR’dan 16.500  tl hibe ister 19 ister 49 isterse 79 yaşında olsun yaş ve cinsiyete  bakılmadan  KOSGEB Girişimcilik Desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği alıp( 30 ay sonra  geri ödemeli ve faizsiz ) kendi iş yerlerini kurabilirler.

NOT: Kendi işini kurmak isteyen ve bu hibe desteğine başvuru yapan eski hükümlüler aşağıdaki bütün şartları taşıması gereklidir.

Devamını Oku...

a)       İŞKUR’a kayıtlı olmak,

b)       18 yaşını tamamlamış olmak,

c)       Eski hükümlü olmak,

d)       İşyerinin kurulacağı ilde ikamet etmek,

e)       Girişimcilik eğitim programı sertifikasına sahip olmak*

f)        ………………………………………….

g)       ……

h)        

İŞKUR Eski hükümlü Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteğine kimler hangi şartlarda  başvuru yapabilir  hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktaları öğrenmek için sizde  web sitemizden İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini satın alan binlerce  eski hükümlü müşterimiz  gibi en doğru ve güncel bilgileri öğrenebilir  ve bu hibe  desteği ile  yeni kuracağınız iş yeri için 16.500  TL İŞKUR Eski Hükümlü İş Yeri Açma Hibe Desteğine  erişe  bilirsiniz.

Eski hükümlüler üstte de  belirtildiği üzere  yeni iş yeri kurmak için hem İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilir (16.500  TL   ) hem de  KOSGEB’den Girişimcilik Hibe Desteği kapsamında 50.000 TL hibe  100.000 faizsiz 30. Ay  sonra  geri ödemeli bir  destek alabilirler. Bu iki hibe desteğini en hızlı kolay ve doğru yoldan hemen öğrenmek içi sizde  web sitemizden ürün satın alan binlerce müşteri referansımız gibi aşağıda  sizler özel olarak hazırlanmış  hibe alma  rehberlerini satın alabilirsiniz.

Devamını Oku...

İşte hibe almanız konusunda ihtiyacınız olan her şeye bir tıkla sahip olmak ve  satın almak isteyeceğiniz o hibe rehberi;

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler