Logo Logo
Kimler? Nasıl? İŞKUR Engelli Hibesi Alabilir?

Yetişen alır,

Devlet ,bu yıl engelli ve dezavantajlı bütün yurttaşlar için kesenin ağzını açtı.

Yeni iş yeri açmak isteyen  engelliler  KOSGEB’den 50.000 TL hibe , İŞKUR’dan 36.000 TL hibe olmak üzere toplamda 86.000 TL hibe  ve 100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilir. Toplamda 86.000 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği.

Yeni iş yeri kurmak isteyen girişimcilerimiz üstte de  belirtildiği gibi   KOSGEB ve İŞKUR’un engelli  girişimcilere  sağlamış olduğu destek programları kapsamında KOSGEB’in Girişimcilik Desteği ile İŞKUR’un Engelli Yeni İş Yeri açma hibe  desteklerini  birleştirip yeni açmak istediği iş yerine toplamda 86.000 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilir.

Devamını Oku...

Engelli girişimciler aşağıda  belirtilen Hibe Desteği Alma  Rehberlerini  satın alıp İŞKUR’Engelli Hibe Desteği ve KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibesini alma  fırsatını yakalaya bilir. Üstelik aracı ve projeci firmalara  gidip  bu firmalara on binlerce lira ücret ödemen ve bu firmalar tarafından dolandırılmadan.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteği hakkında  bütün ayrıntıları ve hibe  desteği almanın püf noktalarını öğrenmek için  web sitemizde yer alan  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini inceleyiniz.

Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini inceleyiniz.

ÖNEMLİ NOT : Yeni iş yeri kurmak isteyen  engelli girişimcilerimiz için üstte  belirtilen rehberleri aynı anda  almaları onların yararına olacaktır.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler