Logo Logo
İŞKUR Engelli İş Yeri Kurma Hibe Desteği Nedir?

Yeni iş yeri kurmak isteyen girişimciler için tabir yerindeyse  bu yıl hibe  yağıyor, KOSGEB’den sonra  İŞKUR’da yeni iş yeri kurmak isteyen  bayan, genç,işsiz vb. hedef kitle için bu yıl hibe  kesesinin ağzını açtı.

İŞKUR’un engelli statüsünde olan yaş ve cinsiyet farkı olmadan bütün girişimciler için 36.000 TL’ye kadar hibe  desteği sunmaktadır. Bu  desteğini almak isteyen bütün engelli girişimcilerin ihtiyacı olan her şey İŞKUR Engelli Yeni İş Yer Açma Hibe Rehberi’de.

Devamını Oku...

Sizde web sitemizden alış veriş yapan binlerce müşterimiz gibi İŞKUR Engelli Yeni İş Yer Açma Hibe Rehberi ile İŞKUR’dan 36.000 TL hibe desteği hakkında bütün ayrıntı ve püf noktaları öğrenip bu hibe  desteğine   hemen başvuru yapabilirsiniz. Üstelik aracıya evrakçıya binlerce lira ücret ödemen tek başınıza sizde  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz. Şirketimiz İŞKUR Engelli Hibe Destekleri departmanında çalışan alanında profesyonel KOBİ Uzmanları ( Hibe Kurtları) tarafından  sizler için özel olarak  hazırlanmış ve  web sitemizde  satışa  sunulan   İŞKUR Engelli Yeni İş Yer Açma Hibe Rehberi ile İŞKUR’un  engelliler için sağlamış olduğu hibe  desteğine kimler  hangi şartlarda  başvuru yapabilir ? Hibe  başvurusu  evrak ve işlemleri nelerdir ? Hangi işler hibe desteği kapsamındadır ve  kendi projenizi  hazırlaya bilmeniz için örnek İŞKUR Engelli T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği dosyası vb. İŞKUR engelli hibe  desteği hakkında ihtiyacını olan her şey bu hibe alma rehberinde. Web sitemizden İŞKUR Engelli Yeni İş Yer Açma Hibe Rehberi satın alıp bu hibe desteği hakkında bilgi  sahip olan girişimciler  gibi sizde İŞKUR’dan 36.000 TL hibe desteği alma  fırsatını yakalaya bilirsiniz.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteği hakkında  bütün ayrıntıları ve hibe  desteği almanın püf noktalarını öğrenmek için  web sitemizde yer alan  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini satın alan engelli  girişimci müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler