Logo Logo
Çilekli Severlere %100 Kesin Hibe Garantili Danışmanlık

Web sitemizde yeni iş yeri kurmak isteyen  herkesin yararlana bileceği şekilde  hazırlanmış olan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı Başvuru Formları  olmasına  rağmen kimisi çilekli sever !

Bütün çilek sevenler için kendi KOSGEB Girişimcilik Desteği hibesini alanından profesyonel KOBİ Uzmanı ( Hibe Kurtları) refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik Desteği İş Planı ve İşletme Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bu harika fırsatı yakalamak ve KOSGEB Girişimcilik hibe desteğini hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik Desteği Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Deneyimli ve profesyonel KOSGEB Girişimcilik Desteği iş planı proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile KOSGEB Girişimcilik Desteği İş Planlarınızı Hazırlıyoruz.

%100 Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik Desteği Danışmanlığı Nedir?

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB Girişimcilik Desteği Alma Garantilidir

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz kosgeb Girişimcilik hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Kurulunca Red edilmesi vb. sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size  5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin KOSGEB Girişimcilik Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz Hizmetin Kapsamı;

A) KOSGEB Girişimcilik Desteği hibe  başvurusu için KOSGEB’e sunmanız gereken evraklar.

B) KOSGEB Girişimcilik Desteği hibe iş planı başvuru formunun  hazırlanması

C) KOSGEB Girişimcilik Desteği iş planı  başvurunuz onaylandıktan  sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık

İşletmeniz için %100 Kesin KOSGEB Girişimcilik Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik Desteği Programı hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

KOSGEB Girişimcilik Desteği alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin hibe  desteği alma  garantili  danışmanlık hizmet paket programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik Desteği İş planı ve İşletme Danışmanlığı fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler