Logo Logo
Girişimcilik Eğitimi Kimler İçindir?

Bazı girişimciler KOSGEB Girişimcilik Eğitimine  katılmadan  sahip oldukları  diğer eğitim  belgeleri,üniversitede alınan girişimcilik dersi veya işletmelerinin  İş Geliştirme Merkezlerinde olmasından dolayı bu eğitimlere  katılmadan da KOSGEB’e başvuru yapıp  50.000 TL hibe  100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirler.

Kimler KOSGEB Girişimcilik Eğitimine katılmadan  bu eğitime  katılmış gibi  KOSGEB Girişimcilik Desteğine başvuru yapıp bu hibe  desteğini alabilir ?  ve daha  fazlasını öğrenip  hemen KOSGEB Girişimcilik Desteğine başvuru yapıp 50.000 TL hibe  100.000 TL   faizsiz kredi fırsatları ile iş yeri kurmak istiyorsa  web sitemizden ürün alan binlerce  girişimci  gibi aracıya projeciye on binlerce lira ödemeden hemen ulaşabilir. Üstelik web sitemizde çok cüzi fiyatlar ile  satın alacağınız  KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Rehberleri ile  sizde KOSGEB’den 50.000 hibe 100.000 TL hibe  desteği alma  fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yapmanız Gereken Tek Şey

Devamını Oku...

Yeni kuracağınız veya kurmayı düşündüğünü bir iş yeri varsa sizde Web sitemizden Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi satın alan binlerce müşterimiz gibi;

‘’KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi Satın almak

Ve Rehberde  belirtilen uygulama  basamaklarını tek tek atlamadan uygulamak.’’

50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi ile iş yeri kurma fırsatı size bir tık kadar yakın.

Hiçbir  aracı ve proje  yazarı firmaya  danışmanlık ve başvuru ücreti adı altına on binlerce lira ücret  ödemeden aşağıda belirtilen KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini Alma Rehberleri ile KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktaları hemen öğrenecek hem de bu rehberlerde  yer alan  t.hibe  desteği almış iş planı örneklerine  bakarak  kendi iş fikriniz için hemen çok hızlı ve kısa  sürede iş planı dosyanızı hazırlaya bileceksiniz. Hem de  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya binlerce lira ücret ödemeden.

Web sitemizde  satışa  sunulan  Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler