Logo Logo
Girişimcilik Desteği Hibe Ve Kredi Miktarı

Yeni bir iş yerimi açmak istiyorsunuz?

Bu iş yerini açarken vergi levhası, oda kayıtları, noter ve muhasebeci giderleri için Devlet’ten 2.000 TL karşılıksız ( hiçbir evraka gerek kalmadan sadece vergi numaranızla ) hemen KOSGEB Girişimcilik Desteği ile alabilirsiniz. Artık kim korkar şirket kuruluş giderlerinden!

İş yerinizi açtınız iş yeriniz için 24 ay boyunca kira ve personel giderleriniz için tam 5.000 TL hibe desteği almak istemez misiniz? Bunu kim istemez ki KOSGEB ‘den  yeni iş yeri açan girişimciler Girişimcilik Desteği kapsamında  tam 2 yıl boyunca toplamda 30.000 TL kira ve personel desteği alıyor.

İster imalat, ister pazarlama ve satış olsun işletmelerin kuruluş aşamasından  2 yıla kadar almış oldukları demirbaşlar, makine ,teçhizat, ofis donanım, yazılım gibi işletmelerinde üretim veya hizmet sunumu için bütün demirbaşlarına  KOSGEB’den tam 27.000 TL hibe  ve 100.000 TL faizsiz kredi desteği alma fırsatı ( Kredi 30 ay sonra ödenir 8 taksit 3’er aylık  aralar ile )

Yeni iş yeri kuracak, yeni iş yeri kurmak isteyen veya işlettiği ( olduğu) sektörden çıkıp başka bir  sektöre  girmek isteyen  herkes genel olarak KOSGEB Girişimcilik Desteği Kapsamına KOSGEB’den tam 50.000 TL hibe  ve 100.000 TL faizsiz kredi desteği alabilir.

Devamını Oku...

Sizde web sitemizden KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini  Alma  Rehberleri arasından sizin için en uygun olanını seçip  satın alabilir  ve bu rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını kolayca uygulayıp KOSGEB  Girişimcilik Desteğini alan binlerce* şanslı girişimci arasında yer alabilirsiniz.

*KOSGEB Resmi Bilgisi ;2010-2014 yılları arasında 25673 kişi KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı kapsamında  toplamda 267.350.113,79 TL  hibe  desteği sağlanmıştır.2016-2017 yılları  arasında bu destek programından yararlanan  girişimci sayısı  artmıştır.

KOSGEB Girişimcilik Desteğini almak o kadar çok kolaydır ki nerdeyse  herkes çok kolay ve hızlı bir şekilde  bu hibe  desteğini alabilir. Bu hibe  desteğini alırken  aracı ve proje  yazarı firmalara gitmeden  ve bu firmalara 2.500-3.500 TL arasında  değişen yüksek rakamlarda ücret ödemeden  sizde bu hibe  desteğini almak için ihtiyacınız olan her şeyi   Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi veya kendi hibe  desteği başvuru formunuzu  hazırlarken bakıp örnek alacağınız T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı Başvuru Formlarını ( Girişimcilik Desteği Başvurusu yaparken girişimcilerin kuracakları işi anlattıkları hibe  başvuru formu) burada bulabilirsiz.

Web sitemizde yer alan çeşitli KOSGEB Girişimcilik Rehberlerin ’den kendisi için en uygun olanını seçip , yeni açmak istediği iş yeri için  hibe  ve kredi  araştırması yapma şansına sizden önce erişen müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler