Logo Logo
Eski Hükümlüler İçin Ücretsiz Ürünler Ve Resmi Bağlantılar

İŞKUR resmi web sitesi; http://www.iskur.gov.tr/

      Aşağıda listeler halinde 2018 yılı İŞKUR Eski Hükümlü ve KOSGEB Girişimcilik Desteği için  başvuru yapmak isteyen girişimci ve yatırımcıların kullanmaları gereken güncel boş İŞKUR Eski Hükümlü Desteği ve KOSGEB Girişimcilik Desteği başvuru  formları  yer almaktadır.

      Bu boş hibe  desteği başvru  formlarını ücretsiz olarak portalımızdan kendi  bilgisayarınıza hemen  indirebilir  ve portalımızda yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümlerinden( Hibe Alma Rehberi veya T. Hibe Desteği Almış İŞKUR ve  KOSGEB Girişimci Iş Planı Örneği ) satın alan binlerce müşteri referansımız  gibi sizde  portalımızdan satın almış olduğunuz  Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile kendi hibe  desteği başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Bu yolla sizde  aracı ve proje  yazarı  firmalara  binlerce lira proje hazırlatma ücreti ödemeden( ve  dolandırılmadan) kendi başınıza çok kolay ve hızlı bir  şekilde İŞKUR Eski Hükümlü ve KOSGEB Girişimcilik Desteği  alan şanslı işletme  ve girişimciler  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İLGİLİ  KURUM  VE KURULUŞ

EKLİ DOSYANIN İÇERİĞİ VE  HANGİ AMAÇ İÇİN OLDUĞU

ÜCRETSİZ İNDİR

İŞKUR

   

İŞKUR  ESKİ HÜKÜMLÜ YENİ İŞ YERİ AÇMA  HİBE DESTEĞİ

İŞKUR’dan Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma hibe  desteği almak isteyen  engelli girişimciler  ekte  yer alan hibe  desteği başvuru  formunu kullanabilir

19

     

KOSGEB

   

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

Kendi KOSGEB iş planı dosyanızı oluştura bilmeniz için örnek boş  pdf formatında yeni ve güncel KOSGEB Girişimci İş Planı  Başvuru Dosyası.

11

 

Kendi KOSGEB iş planı dosyanızı oluştura bilmeniz için örnek boş  word formatında yeni ve güncel KOSGEB Girişimci İş Planı  Başvuru Dosyası.

12

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında girişimcilerin  KOSGEB ‘e sunduğu iş planlarının  KOSGEB Girişimcilik Desteği Kurulu tarafından  hangi  kriterlere göre  hibe desteği sunulduğunun anlatıldığı Tablo.

13

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında iş planı projesi hibe almaya  hak kazanan  girişimcinin  çeşitli sebepler ile (  bütçeye yeni demirbaş ekleme , var olan  demirbaşı çıkarma  demirbaş çıkarma  vb.) Bütçesinde  değişiklik talep  etmek için kullanacağı Revizyon(değişiklik) Formu Dilekçesi Örneği.

14

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında KOSGEB’e  müracaat eden girişimciler e-kobi linki üzerinden iş planlarını  hazırlayıp KOSGEB’te işletmelerinden sorumlu  KOSGEB KOBİ Uzmanına teslim ederler.Bu  KOBİ uzmanları iş planlarını ve ilgili evrakları  ekte  belirtilen kriterlere  göre inceler.

15

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında E- KOBİ linki üzerinde girişimcilerin doldurmuş oldurup çıktı alıp  KOSGEB’e sunacakları iş planı ile  birlikte girişimcilik desteği  başvuru  dilekçesi( Not: Bu  dilekçe  e-kobi linki üzerinden  KOSGEB veri tabanından otomatik olarak  doldurulmuş bir şekilde indirilir)

16

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım  Belgesi Örneği( Bu  katılım  belgesi  girişimcilik eğitimine  katılan girişimcilere  verilir)

17

 
 
Hibe Kurtlarından Tavsiyeler