Logo Logo
Ön Başvuru Nedir Nasıl Yapılır?

Ön başvuru, firmanız hakkında tanıtıcı bilgiler içeren ve ilgili hibe destekleri hakkında uzmanlık ve deneyimleriniz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan önemli bir dokümandır. Ön başvuru Proje Paylaş Sistemi’ne dahil olmanız için atmanız  gereken ilk adımdır.

Ön başvuruyu Proje Paylaş Sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Ön başvuru aşaması sonuç bildirimi aday Çözüm Ortağı Firmaya e-mail veya sms  yolu ile  2 (iki) iş günü içinde bildirilir. Bu aşamayı geçen firmalar aktif  hale gelen kullanıcı adı ve şifreleri ile Proje Paylaş Sistemi içine girip Tam Başvuru yapabilirler.

Aday Çözüm Ortağı Firmanın Tam Başvuru yapmadan önce ön başvuru yapmasındaki amaç Proje Paylaş Sisteminden ürün ve hizmet alan müşterilere  %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktır.

Bu amaç ile  Çözüm Ortaklığı yapılmadan önce Aday Çözüm Ortağı Firma  hakkında;

a) İşletme Hukuki Statüsü

b) İşletme Fiziki Şartları

c) İnsan Kaynakları

d) Alanında Deneyim ve Uzmanlık vb. gibi

 Akreditasyon şart ve koşulları hakkında  bilgi  sahibi olmaktır. Proje paylaş sistemi  dahil olmak isteyen firmalar kesinlikle Ön  Başvuru Formunu doğru ve güncel bilgiler ışığında doldurmalıdırlar.

NOT : Bazı  durumlarda ön  başvuru aşamasında yer alan bazı kriterler Proje Paylaş Sistemi Ön Başvuru Değerlendirme Komitesi tarafından  askıya alınıp  Adına   vergi levhası olmayan fakat kendi özel şahsi çabaları ile  proje örneklerine sahip  danışmanlık firmalarının eski çalışanları da bu sisteme-herhangi bir tüzel kişiliği olmadan-  dahil olup proje örneği satışı yapabilir.

YAPILAN İŞLEM

İŞLEMİ BAŞLATAN

İŞLEMİ ONAYLAYAN

GERÇEKLEŞME SÜRESİ

PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ

ÖN BAŞVURU

ADAY ÇÖZÜM ORTAĞI DANIŞMANLIK FİRMASI

PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ

2 GÜN

PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ

ÖN BAŞVURU SONUÇ BİLDİRİMİ

PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ

PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ

22 İŞ GÜN

İşlem  tamamlanma  süresi en geç 22  iş günüdür.

Bu süre içinde firmanız ön başvuru aşamasında çeşitli kriterlere göre değerlendirilir.

Proje Paylaş Sistemi Ön Başvuru Araştırma İnceleme Kurulu tarafından akreditasyon şart ve standartları kapsamında incelenir.

Akreditasyon Şart ve Standartlar’ını  görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler