Logo Logo
Proje Paylaşmak Yasal mı?

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Çözüm Ortağı 25 Danışmanlık Firması tarafından, hazırlığı 5 yıla yakın hukuksal ve  resmi bir  süreç alan ,’’  Proje Payla Sistemi kapsamında, yayım  basım ve kullanım  hakları gibi sair bütün yasal  haklarının kendisine  ait olduğu proje örneklerinin Proje Payla Sistemi Yayın Kurulu Tarafından eklemeler, çıkarmalar vb. diğer temsilileştirme-hayali isim ve kurum- yöntemleri ile yeniden üretilmesinin ardından Proje Paylaş Sistemi kapsamında t.hibe  desteği almış proje örnekleri paylaşılmaktadır. Aksi halde kesinlikle paylaşılamaz ve yayınlanamaz.

Örneğin; Web sitemizde  satışa sunulan t.hibe  desteği almış proje örnekleri arasında yer alan   KOSGEB Market Açma İş Planı Örneğinde;  25 m2’lik bir  küçük mahalle  bakkaliyesinin aylık ‘’net kazancı 1.500.000 TL ( bir buçuk milyon TL ) olarak hesaplanmış ve buna parallel bu küçük mahalle  bakkaliyesinin 1. Yıl sonunda il genelinde pazarın %30’una sonrada tek başına  aynı yerde pazarın %75’ine  sahip olacağı hayali olarak söylenmiştir.Yine tüm bunlara pararlel  olarak yeniden yazılıp kurgulanan ve aslı ile hiç bir ‘’real’’ ilişkisi kalmayacak düzeyde anonimleşen bu proje ve iş planı örneklerinde İller,Pazar profilleri, pazarlama ve satış hedefleri,satış stratejileri ,mali tablolar , vb. bütün veriler , her başlık  yeniden  düzenlenmiş ekleme  ve çıkarmalar ile Temsilileştirilip , ‘’T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği’’ haline  getirilmiştir.Ayrıca  bu T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde  yer alan demirbaş makine ve teçhizat için ise değişklik yapılmıştır.Örneğin; Piyasa fiyatı gerçekte 20 TL olan bir 20cm*25cm*5cm mdf’den yapılma  market rafı için 2.500 TL hayali fiyat yazılmıştır.Web sitemizde yer alan T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri asla kişisel  veri içermez.Satın alacağınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yer alan isimler , şehir, yatırım konusu vb diğer bütün unsurlar  tamamen hayal ürünüdür.Web sitemizde  satın alacağınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yeniden yapılanan-düzenlenen- isim, şehir vb .diğer bilgiler her  ne kadar  hayal ürünü olsada satın alan müşteri nezlinde  Hayali ‘’AHMET YILDIZ’ın’’ , Gerçek ‘’Ahmet YILDIZ’’ olarak algılanmasının önüne geçilmek içinde  T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde  yer alan isim, şehir  vb. gerçeklik hissi uyandıracak tüm unsurlar ,isim, şehir  vb.ilgii içerik redaksiyon – geri dönüşsüz olarak silme işlemi- uygulanmıştır.

Devamını Oku...

Sizde çeşitli üretim sebepleri ile farklı hibe programları için yüzlerce proje örneğinizi Proje Paylaş Sistemi’ne yükleye bilirsiniz. Proje Paylaş Sistemine yüklemiş olduğunuz proje örneklerinin tamamı eksik, yanlış veya güncelliğini yitirmiş olarak kabul edilir ilgili proje Proje Payla Sistemi Yayın Kurulu Tarafından eklemeler, çıkarmalar vb. diğer temsilileştirme-hayali isim ve kurum- yöntemleri ile yeniden üretilir. Yeniden meydana  getirilen ve aslı ile hiçbir bağ ilgisi  kalmayan bu proje örnekleri Proje Paylaş Sistemi kapsamında T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği adlı ile satışa sunabilirsiniz.

Devamını Oku...

 

 

 

*Her bir  paylaşılan  T. Hibe Desteği Almış Proje Örneği her ne kadar aslı ile hiç bağ ve benzerlik içermeyecek derecede ekleme, çıkarma  ,silme vb.  temsilileştirme işlemi yapılsa dahi genel taslağın fikri ve mülkiyet haklarının yanında diğer sair bütün yasal hakları tarafınıza ait olmalıdır. Paylaşılan t.hibe desteği almış proje örnekleri  5 yıllık bir süreç sonunda tamamlanıp Proje Paylaş Sistemi kapsamında satışı yapılan on binlerce ürün  ve onlarca ürün grubunu oluşturmuştur. Bu özel izin ve resmi süreçleri işletmeden ve diğer temsilileştirme –aslından hiçbir ilgili kalmayacak şekilde değiştirme,özel sır niteliğindeki bilgi içermeme- süreçleri olmadan proje örneklerini asla paylaşamazsınız.Dikkat edilirse Proje Paylaş Sistemi kapsamında  neredeyse yok denecek kadar ARGE ve İnovasyon içerikli özel proje  yer almaktadır.Bu projelerinin Proje Paylaş Sistem Kapsamına alınmamasının nedeni  her ne kadar silme, eklem,çıkarma vb redaksiyon ve temsilileştirme  yapılırsa yapılsın içinde ARGE  ve yenilik barındıran projeler kesinlikle sahibine aittir  ve paylaşılması  yasaktır.Bu tarz  şahsına özel  hazırlanan projeler  kesinlikle Proja Paylaşım Sistemi kapsamında paylaşılmaz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler