Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantisi Nedir?

KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Kurma hibe destekleri için size Özel Danışmanlık ve İş Planı/ Proje Hazırlama Hizmetimiz, çeşitli sebeplerden dolayı kendi hibe desteği başvuru dosyasını kendi başına hazırlamak istemeyen girişimciler için özel olarak sunulan ‘’%100 Hibe  ve  Müşteri Memnuniyeti Garantili Danışmanlık Hizmettir’’.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya bulunduğunuz il( veya bölgede) faaliyette bulunan Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmalarımız tarafından sizlere sunulan %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti’ndeki ’’GARANTİ ‘’ sözde danışmanlık yapan aracı ve iş güzarların sizi cezbetmek için verdiği sözel ve afakî garantiler gibi değildir.

Firmamızdan alacağınız Özel Danışmanlık Hizmeti için sizinle yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi teminat altına alınır. Üstelik bu danışmanlık hizmet garantisi ile  Hangi danışmanlığı? Hangi Standartta? Ne Kadar Süre Alacağınız ? açık bir şekilde yazar ,yani Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile bizden alacağınız hizmet ve standartları hukuki olarak teminat ve garanti altına almış olursunuz. Üstelik hiçbir danışmanlık firmasının size kesinlikle sunmayacağı bu sözleşme ile Hibe Desteği Alamamanız Durumunda Ödemiş Olduğunuz Danışmanlık Ücretinin Tamamı 5 İş Günü İçinde Size Geri iade edileceğini hukuksal olarak garantilemiş olursunuz.

‘’5 yılda 8000’i aşkın müşteri referansımızla oluşan deneyimlerimize güvenerek, Bizden danışmanlık almak isteyen girişimcilere Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşme ile Garantili ve Kesin %100 Hibe Desteği Alma Taahhüdü Veriyoruz.’’

Ülkemizin çeşitli illerinde (her bölgesinde ) size yakın ve yüz yüze görüşüp KOSGEB Girişimcilik Desteği veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü hibe destekleri konusunda danışmanlık sunacak onlarca alanında profesyonel Çözüm Ortağı  Danışmanlık Firmamızda çaşılan KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) hakkında daha detaylı bilgi almak için Danışman Havuzumuzu inceleyebilirsiniz.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Danışman Havuzunda yer alan HİBE KURDU Çözüm Ortağı Firmalarımızın KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Hibe Destek Programları için % 100  Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık hizmeti  sunup hibe  desteği aldığımız binlerce müşteri referansımızı ve fiyatlarımızı inceleyiniz veya Danışmanlık Sürecinizi  hemen  başlatmak için  irtibat kurunuz.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler