Logo Logo
Size Özel İş Planı & Proje Hazırlama Danışmanlık Hizmeti

Portalımızda Yeni İş Yeri Kurmak İsteyen  herkesin kolayca yararlana bileceği şekilde  hazırlanmış olan İŞKUR Engelli, İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Alma Rehberleri ve KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini Alma Rehberleri ile  T.Hibe Desteği Almış Yüzerce İş Planı Başvuru Formu Örneği  olmasına  rağmen kimisi çilekli sever !

Bütün çilekli sevenlere müjde !!

                              ‘’Çilekli  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …’’

Bütün çilek sevenler için KOSGEB Girişimcilik Desteği ve İŞKUR (Engelli , Eski Hükümlü ) hibelerini, alanından profesyonel KOBİ Uzmanı Hibe Kurtları  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısınında altında ,hem de Brüksel Uzmanları Danışmanlık Güvencesi ve Profesyonelliği ile sunmaktan gurur duyuyoruz.

5 yılda 81 ilden 8000’i aşkın İŞKUR ve KOSGEB Girişimcisine hizmet sunduk teşekkürler Türkiye !

Hibe desteği almanın dayanılmaz hafifliğini Brüksel Uzmanları Danışmanlık( ve Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmaları) farkı ile yaşayanlar çok iyi bilir ki; Brüksel Uzmanları  Danışmanlık’tan Özel %100 Hibe Desteği Danışmanlığı Almak büyük bir konfor ve ayrıcalıktır.

Brüksel Uzmanlar Güvencesi ile İŞKUR veya KOSGEB Girişimcilik hibe desteğini Hibe Kurtları refakatinde hemen ulaşmak için sizde portalımızdan %100 Destek Alma Garantili İŞKUR veya KOSGEB Girişimcilik Desteği Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

‘’5 yılda 8000’i aşkın müşteri referansımızla oluşan deneyimlerimize güvenerek, Bizden danışmanlık almak isteyen girişimcilere Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşme ile Garantili ve Kesin %100 Hibe Desteği Alma Taahhüdü Veriyoruz.’’

Neden Bizi  Tercih Etmelisiniz?

Çünkü;

- Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB Girişimcilik Desteği Alma Garantilidir.

(Bu garanti sizinle yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanıp Hukuki bir boyut kazanır ve sizi hukuki olarak teminat ve garanti altına alınırsınız. Bizden satın alacağınız yüksek standartlı danışmanlık hizmeti madde madde  Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde  yazar.Hangi hizmet ne kadar  sürede ve nasıl alacağınız kesindir.)

-Çünkü size sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(5. yılımıza özel Danışmanlık Hizmeti için piyasa fiyatlarından %60 oranında daha ekonomiktir.Bizden satın alacağınız Danışmanlık hizmeti kesinlikle  güncel piyasa  fiyatlarının altındadır. Ayrıca Bizden alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtilip teminatınız altına alınır,Bizden alacağınız hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak %100 Müşteri Memnuniyeti ile  alısınız.)

-Çünkü size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile sizlere hibe ve kredi  desteği alamamanız  durumunda bize ödemiş olduğunuz ücretin tamamı maksimum 5 iş günü içinde  size  geri iade edilir. Üstelik bu ‘’para iade’’ hizmetimiz Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşesinde açıkça hiçbir mazarete yer vermeden yazar.

(Yanlış  duymadınız ! Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde  size ne vaat etmişsek yani ‘’Hangi Hibe  Desteğine Başvuru  Yapıyorsanız O Hibe  Desteğini Size Alamazsak’’ bize ödemiş olduğunuz ücretin tamamını size geri  iade ediyoruz.İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz hibe  desteği başvuru formu olan iş planı-proje- ilgili hibe  desteği sunan kurumlarca  Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe verilmeye  layık görülmemesi  durumunda bize , hibe başvuru formu- iş planı,proje- hazırlama va danışmanlık hizmetleri için ödemiş olduğunuz ücretin tamamını  evet yanlış duymadınız tamamını geri iade ediyoruz.  Üstelik maksimum   5 iş günü içinde ve bu ücret iade durumu; DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  açıkça  yazmaktadır. )

-Çünkü Türkiye’nin her yerine, her iline  %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz. Danışman Firma Havuzumuzda yer alan 25 farklı Çözüm Ortağı  Danışmanlık Firmamız ile hemen kapınızda size  özel ,yüz yüze  görüşme imkanı ile danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

( Brüksel Uzmanları Danışmanlık Akreditasyon ve Hizmet Şartlarını kabul edip Firamızdan Akreditasyon Oluru  almış ve  Danışman Firma  havuzumuzda yer alan size  en yakın HİBE KURDU  danışman firmayı  seçip  yüz  yüze  görüşme imkanı  ve %100 Müşteri Memnuniyeti ile bizden  danışmanlık hizmeti satın alabilir,ister  genel merkezimize isterseniz ilinizde yüz yüze  görüşme ile Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımızdan %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz.Her iki durumdada her zaman %100 Hibe, %100 Kesin Destek Alma Garantisi,%100 Brüksel Uzmanları Danışmanlık Konfor ve Güvencesini Yaşarsınız.)

Ülkemizin çeşitli illerinde (her bölgesinde ) size yakın ve yüz yüze görüşüp KOSGEB Girişimcilik Desteği veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü hibe destekleri konusunda danışmanlık sunacak onlarca alanında profesyonel Çözüm Ortağı  Danışmanlık Firmamızda çaşılan KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) hakkında daha detaylı bilgi almak için Danışman Havuzumuzu inceleyebilirsiniz.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Danışman Havuzunda yer alan HİBE KURDU Çözüm Ortağı Firmalarımızın KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Hibe Destek Programları için % 100  Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık hizmeti  sunup hibe  desteği aldığımız binlerce müşteri referansımızı ve fiyatlarımızı inceleyiniz veya Danışmanlık Sürecinizi  hemen  başlatmak için  i r t i b a t    k u r u n u z.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler