Logo Logo
Özel İş Planı & Proje Hazırlama Fiyatlarımız

Portalımızda yer alan Danışman Havuzu’dan ilinizde( veya yakın ilden) hizmet sunan profesyonel bir danışmanlık firmamızı çok kolay ve hızlı bir şekilde seçebilir ve bu firmanın t.hibe desteği almış yüzlerce iş planı /proje örneğini portalımızda hemen göre bilirsiniz. Bu yolla profesyonellik ve uzmanlığına kanaat getirdiğiniz firmamız ile Brüksel Uzmanları Danışmanlık Güvencesi ve %100 Müşteri Memnuniyetine hibe desteği danışmanlığı almanız mümkün.

Devamını Oku...

KOSGEB Girişimcilik  veya İŞKUR Engelli /Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteklerine Herkes ama  herkes ulaşsın , bu hibelere ulaşırken gezgen alıyormuş gibi yüksek fiyatlardan ücret ödemesin diye 5. Yılımıza  özel Net %60’ indirim fırsatları ile sizde Brüksel Uzmanları Danışmanlık Güvencesi ve %100 Müşteri Memnuniyetine hibe  desteği danışmanlığı alabilirsiniz.

Aşağıda listede Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Çözüm Ortağı Danışmanlık  Firmalarımız tarafından size sunulacak %100 Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Girişimcilik veya  İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Hibe Destekleri için danışmanlık ücretleri yer almaktadır. Yine  bu Tabloda KOSGEB ve İŞKUR hibe  destekleri konusunda  hem destek alma  garantisi  sunmayan, hem de yüksek  fiyatlardan hizmet  satan aracı ve iş planı yazarı çantacı firmaların ücretleri karşılaştırılmalı olarak yer almaktadır.

Karşılaştırmalı Danışmanlık Hizmeti Fiyat Tablosu

HİBE PROJE BAŞVURU FORMU ADI

HİBE  DESTEĞİ ALMA GARANTİSİ VERMEYEN VE ARACI VE ÇANTACILARIN DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ**

BRÜKSEL UZMANLARI DANIŞMANLIK VE ÇÖZÜM ORTAĞI DANIŞMANLIK FİRMALARIMIZ

PROJE HAZIRLAMA VE DANIŞMANLIK ÜCRETİ

HİBE  DESTEĞİ ALMA & PROJE ONAYLANMA GARANTİSİ*

KOSGEB GİRİŞİMCİ İŞ PLANI PROJESİ

2.500-3.500 TL GARANTİ YOK, PARA İADE YOK

750 +KDV

Hibe  Desteği Alma Garantisi Var. Hibe Alınamaz ise Para iadesi Var

İŞKUR ENGELLİ İŞYERİ AÇMA PROJESİ

2.500-3.500 TL GARANTİ YOK, PARA İADE YOK

750 +KDV

Hibe  Desteği Alma Garantisi Var. Hibe Alınamaz ise Para iadesi Var

İŞKUR  ESKİ HÜKÜMLÜ İŞYERİ PROJESİ

2.500-3.500 TL GARANTİ YOK, PARA İADE YOK

750 +KDV

Hibe  Desteği Alma Garantisi Var. Hibe Alınamaz ise Para iadesi Var

* DANIŞMAN FİRMAMIZ VE ÇÖZÜM ORTAĞI DANIŞMANLIK FİRMALARIMIZIN RESMİ KURUM VE KURULUŞLAR İLE HİÇ BİR TİCARİ, LOKAL VEYA ORGANİK BAĞI YOKTUR.

Hibe Desteği Alma Garantisi hibe programı kapsamında işletme anemnezi (İLGİLİ HİBE PROGRAMI VE İŞLETMENİN MALİ & OPERASYONEL KAPASİTESİ GÖZ ÖNÜNE ALINARAK  SEKTÖLER  DENEYİM VE TECRÜBELERİMİZE DAYANMAKTADIR) yapıldıktan sonra verilmektedir.

**Ortalama piyasa fiyatları

Ülkemizin çeşitli illerinde (her bölgesinde ) size yakın ve yüz yüze görüşüp KOSGEB Girişimcilik Desteği veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü hibe destekleri konusunda danışmanlık sunacak onlarca alanında profesyonel Çözüm Ortağı  Danışmanlık Firmamızda çaşılan KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) hakkında daha detaylı bilgi almak için Danışman Havuzumuzu inceleyebilirsiniz.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Danışman Havuzunda yer alan HİBE KURDU Çözüm Ortağı Firmalarımızın KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Hibe Destek Programları için % 100  Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık hizmeti  sunup hibe  desteği aldığımız binlerce müşteri referansımızı ve fiyatlarımızı inceleyiniz veya Danışmanlık Sürecinizi  hemen  başlatmak için  i r t i b a t    k u r u n u z.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler