Logo Logo
Hibe Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paket Programımız

‘’Sürümden Değil , Dürüstlükten Kazanıyoruz !’’

Şenay HARMAN

Brüksel Uzmanları Şirketi

Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Müdiresi

Genel merkezimizden veya sizin bulunduğunuz ilde( veya size en yakın ilde) faaliyette bulunan Çözüm Ortağı ‘’Hibe Kurdu’’ danışman firmalarımızdan özel iş planı/ proje hazırlama hizmeti satın alan binlerce işletme ve girişimciye sunmuş olduğumuz %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paket Programımız aşağıda yer almaktadır. Aşağıda bahsi geçen hizmetler size  özel olarak hazırlanan‘’Danışmanlık Hizmet Garantisi Sözleşmesi ‘’ile güvence ve teminat altına alınır.Üstelik 5. yılımıza özel net %60 indirim fırsatları ile.

-KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli /Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği Başvuru  evrak ve işlemleri konusunda danışmanlık.

İlgili hibe desteği için özel proje hazırlatmak isteyen müşterilerimizin tamamına Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya Çözüm Ortağı Danışman Firmamız tarafından deneyimli bir KOBİ Uzmanı (HİBE KURDU) atanır. Bu Hibe Kurdu işletmenizin için  başvuru yapmayı planladığınız hibe programı için  gerekli resmi işlemler ve  hazırlamanız gereken evraklar konusunda sizi ilgili başvuru  evrak ve işlemleri konusunda eksiksiz tam ve doğru olarak  detaylı bir şekilde bilgilendirir. Böylece en hızlı ve en doğru şekilde başvuru evraklarınızın tamamamını hazırlamış olursunuz.

-%100 Kesin  Hibe Alma Garantili İş Planı /Proje Hazırlanması.

İşletmeniz için atanan Hibe Kurdu hibe desteği başvurusu için sizinle iletişime geçip Hibe Dosyanızı hazırlamak için işletmeniz ve iş fikriniz ile ilgili bilgi ve evrakları sizden alıp ve bu bilgi ve evraklar ışığında iş planı/ proje dosyanızı tam eksiksiz olarak hazırlar. İşletmeniz için hazırlanan hibe projeleri, ilgili hibe desteği başvurularından sizin ,azami( maksimum- en üst sınır-) ölçüde ‘’ en üst fayda’’ sağlamanıza  yönelik hazırlanır.Yani Danışmanlığımızla, hangi hibe desteği olursa olsun işletmenizin  ve sizin ihtiyaçlarınız için, hibe  desteklerini hep ‘’üst  limitlerden’’ alırsınız.

Örnek-1:

Başvuru yaptığınız hibe programının size  sağlayacağı maksimum limitler nelerse o limitten  hibe desteği alırsınız- hibe desteği sunan kurumda 1 kuruş paranız kalmaz-Bunun için yılların bilgi ve deneyimi ile oluşturduğumuz bütün marifetimizi işe koşarız. Bütün bu süreçlerde siz sadece hibe desteği almanın rahatlık ve konforunu yaşarsınız.

Örnek-2:

 KOSGEB Girişimci Desteği 50.000 TL hibe ,100.000 TL   faizsiz kredi desteği ise  ve işletenizin ihtiyaçlarıda  bu limitler kapsamında ise , tabir  yerinde ise  sizin için o 50.000 TL hibe 100.00 TL faizsiz  kredi desteğini ‘’  kazırız’’

-Hibe Desteği Projenizin onaylanmasının(hibe almaya hak kazanmasının) ardından 4 ay boyunca ,hibe alma sürecinde ve işlemleriniz konusunda  size sunulan danışmanlık hizmeti devam eder.Üstelik ücretsiz.

Hibe Desteği başvurunuz hibe almaya hak kazandıktan sonra bile size sunulan danışmanlık hizmeti 4 ay ücretsiz olarak devam eder. Bu 4 aylık süre içinde gerek hibe alma süreci ile ilgili yapılması gereken iş ve işlemler gerekse aklınızdaki diğer sorular konusunda en doğru en güncel bilgi size özel olarak atanan ve projenizi  hazırlayan Hibe Kurdu sizlere  sağlanır.

Üstte bütün detayları ile belirtilen size Özel %100 Hibe  Desteği Alma Garantili Danışmanlık  Paket Programı’mız siz  değerli girişimcilerin hibe desteği alma konusunda  bütün ihtiyaçları göz önüne alınarak  hazırlanmıştır. Bu paket programımız ile hiç bir risk almadan KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli / Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteklerine sizde Hibe Kurtları ile hemen ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin çeşitli illerinde (her bölgesinde ) size yakın ve yüz yüze görüşüp KOSGEB Girişimcilik Desteği veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü hibe destekleri konusunda danışmanlık sunacak onlarca alanında profesyonel Çözüm Ortağı  Danışmanlık Firmamızda çaşılan KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) hakkında daha detaylı bilgi almak için Danışman Havuzumuzu inceleyebilirsiniz.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Danışman Havuzunda yer alan HİBE KURDU Çözüm Ortağı Firmalarımızın KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Engelli/Eski Hükümlü Hibe Destek Programları için % 100  Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık hizmeti  sunup hibe  desteği aldığımız binlerce müşteri referansımızı ve fiyatlarımızı inceleyiniz veya Danışmanlık Sürecinizi  hemen  başlatmak için  irtibat kurunuz.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler