Logo Logo
Hakkımızda

KOBİ, işletme, girişimci ve yatırımcılar için danışmanlık sektöründe faaliyete başlayan Brüksel Uzmanları LTD ŞTİ özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki yoğun hibe teşvik ve kredi taleplerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak gayesi ile genel merkezini TRB2 Bölgesi Cazibe Merkezi olan Van ili merkeze taşıyıp, 81 ilimizin tamamı için Van ili Merkezden (Yüzüncü Yıl Üniversitesi Teknokent’ten) nitelikli  ve güvenilir KOBİ Danışmanlığı hizmeti sunan kurumsal bir Danışmanlık Firmasıdır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Teknokent’ten Ülkemizin dört bir yanındaki bütün  KOBİ,Girişimci ve yatırımcılara hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Devamını Oku...

Şirketimiz 2011’yılı içinde sizlere  daha iyi hizmet sunmak için şirket bünyesinde  KOSGEB, KOSGEB Girişimcilik, Kalkınma Ajansı, TKDK, Kırsal Kalkınma ,TÜBİTAK, Yatırım Teşvik ve Sivil Toplum Hibeleri  vb. adlar ile çeşitli departmanlar kurmuş ve sizler için , %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı çalışma sürdürüp kurulduğu yıldan bu yana Ülke  genelinde,  81 ilimiz için yüzlerce işletme için milyonlarca lira hibe  ve sıfır  faizli kredi  desteği almıştır.

Van ilinin AB(Avrupa Birliği ) hibe ve fonlarını  en çok alan il olması özelliği birazda Brüksel Uzmanları Danışmanlık ana merkezinin Van ilinde olmasından kaynaklanmaktadır.(81 il sıralamasında Van Türkiye genelinde 1. Sıradadır. )

*Bakınız; Van ili 206 adet Hibe Desteği Almış Avrupa Birliği Hibe Projesi ile milyonlarca avro hibe alarak 182 adet ile İstanbul, 190 adet proje  desteği alan Ankara ilini bile  geride bırakmıştır.( kaynak; TC Avrupa Birliği Bakanlığı-MFİB-CFCU)’’

Devamını Oku...

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ailesi olarak hizmet sunduğumuz ilk günden itibaren Ülke genelinde danışmanlık sektöründe fark yaratmış ve sektöre getirmiş olduğu ilk yenilik olan ; Garantili Danışmanlık Hizmet Sözleşmesi ile %100 Güven ve Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet sunmuştur.

Firmamız alt yapı hazırlığı 5 yıla yakın bir  süre alan ve firmamız çatısı  altında bir araya gelen Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımız ile Türkiye’nin ilk ve tek Aracısız Hibe Alma Çözümleri Sistemi ile ülke  geneline hizmet sunmanın vermiş olduğu gurur ve çalışma azmi ile KOBİ’lerim Büyürse Ülkem Büyür şiarıyla çalışmaya devam etmektedir.

Ayrıca Brüksel Uzmanları adlı firmamız 2014 yılından bu yana, danışmanlık sektörü dışında ‘’ Kendi kendine sürdürülebilir ve sonsuz sınırlı dil-öğrenme-algoritmaları’’ konusunda Yurt içi ve yurt dışı yapay zeka çalışmalarına paralel olarak yeni yapay sinir ağları konusunda ARGE ve ilgili veri toplama- alanında geleceğin-yarının- yapay zeka sistemleri için ana bellek mekanizması sistemi kendisi olan  yapılar konusunda çalışmalar sürdürmektedir. Firmamız çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe  desteklerinden yararlanmış ve  şuan Yüzüncü Yıl Üniversitesi Teknokent’te ARGE çalışmalarına  devam  etmektedir.

En büyük amacımız; Asya ve Avrupa kıtaları  arasında  yer alan ülkemiz Türkiye’de Van Gölü kenarında büyük bir Uluslararası ‘’Bilişim ve Yapay Zeka  Araştırmaları Enstitüsü’’ kurmak. Buradan Dünyanın tümüne yeni ufukların açılması…

Danışmanlık Firması olarak çalışma alanlarımız;

Danışmanlık sektöründe ; kar amacı güden (yatırımcı, girişimci ve KOBİ’lerin ) veya kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların ( dernek , vakıf, kamu kurumu vb.) yerel ulusal ve uluslar arası düzeyde hibe teşvik ve kredilere erişimi konusunda  proje bazlı hibe  danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetler genel olarak;

-Hibe fon ve kredi kaynaklarının araştırılması,

-İşletmenize özgü sorunların ilgili hibe ve fonlarla aşılması,

-Hibe ve fon başvuru evrak ve işlemlerinin yapılması,

-Hibe sürecinde proje yönetimi ve raporlamalar vb.

-KOBİ işletme  ve yatırımcılara çeşitli şirket içi eğitiler  ve danışmanlık hizmetleri,

-Global düzeyde makro ölçekte yerli ve yabancı firmalar için ortaklık ve ortak stratejilerin geliştirilmesi,-şirket evlilikleri-

-ARGE ve İnovasyon süreçleri,(Xnd-2+1 ve 2+2’lerin tamamı )

-İnovatif iş fikirleri için yatırımcı ve yatırım ortaklığı modelleri kurulması,

-Yapay zeka sistemleri,

-Özel yazılım geliştirme projeleri,

-Firmalar ve çeşitli kurum ve kuruluşlar için bütün alanlarda reklam tanıtım çalışmaları,

-Çeşitli konularda gelenek ve geleceğimize  bağlı eğitim, seminer ,konferans vb. faaliyetler,

-Sponsorluk

-Melek Yatırımcılık

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve danışmanlık firmamız akreditasyon kriterlerini sağlayan, farklı il ve bölgelerden 25 ayrı  KOBİ ve İşletme Danışmanı Firma bir  araya  gelerek, alt yapı hazırlığı ve hukuksal süreci 5 yıla yakın bir süre alan ,Aracısız Hibe Alma Çözümleri adlı yeni bir  sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile hibe desteklerine başvuru yapak isteyen başvuru sahipleri, hiçbir aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan, bu firmalara on binlerce lira hibe proje  başvuru dosyası hazırlama ücreti ödemen hibe desteklerine erişim konusunda ona   sunulan T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri ve Hibe Alma Rehberleri ile kendi hibe projelerini çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırla bilmekte. Ayrıca Özel proje hazırlatmak isteyen müşteriler ile  bu alanda  güçlü ve deneyimli Çözüm Ortağı Danışman  Firmalarımızda çalışan KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) tarafından %100 Hibe Desteği Alma ve Müşteri Memnuniyeti Garantili olarak bir araya  getirmekteyiz.

Brüksel Uzmanları Danışmanlığı yakından tanımak için buraya tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler