Logo Logo
Kosgeb Girişimcilik Desteğine Başvurmadan Yeni İş Yeri Açanlar 50.000 Tl Hibe, 100.000 Tl Faizsiz Devlet Kredisi Alma Şanslarını Kaybeder

2010-2015 yılları arasında yeni iş  kuran 23.300 kişiye  KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ile 400 Milyon TL Hibe Desteği sağlanmıştır.2016 yılında hibe  desteği miktarının 650 Milyonu aşmış.2017 için ise girişimciler için ayrılan  destek miktarı arttırılmıştır.

İster küçük ,isterse büyük bir  iş yeri açarken kim Devlet’ten hibe desteği almak istemez ki ? Bunu herkes ister,fakat KOSGEB Girişimcilik Desteği’ başta olmak üzere Devlet’in sunmuş olduğu hibe ve faizsiz kredisi desteklerinden habersiz olup iş yeri açan herkes, yeni iş yeri açtığı anda( vergi levhası çıktığı anda) tabir yerinde ise ‘’ KOSGEB ’den 50.000 TL Hibe 100.000 TL Faizsiz Kredi Kaybeder’’yani KOSGEB’den kolayca 50.000 TL hibe ,100.000 TL faizsiz kredi desteği alma fırsatı kaçırır.

Devamını Oku...

Girişimci ve yatırımcıların kaçırdığı hibe fırsatları konusunda diğer hibe desteklerinde ise durum daha vahim olmakla birlikte kaybedilen( kaçırılan ) hibe miktarları 3.000.000 Avro ’ya kadar çıkmakta (TKDK Hibe   Destekleri) bazen bu rakam firma büyüklüğü, işletme kapasitesi ve sektöre göre 100 Milyon Dolar’ı aşmaktadır.( TURQUALITY® Destekleri vb. onlarca yurt içi ve yurt dışı hibe  desteği.) Oysa sizde Devlet’ten destek alan diğer girişimci ve firmalar gibi kolayca hibe desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Yeni iş yeri açan herkesin kolayca yararlana bileceği Devlet desteklerinden biri olan KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında aradığınız ve ihtiyacınız olan her şeyi web sitemizde tam eksiksiz olarak bulabilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği ile yeni açmak istediğiniz iş yerine 50.000 TL Hibe 100.000 TL Faizsiz Kredi Desteği fırsatları ve bu fırsatlara en doğru ve en ucuz yoldan erişiminiz için bütün ihtiyaçlarınız sadece Aracısız Hibe Çözümleri ile web sitemizde yer almaktadır. Üstelik aracıya ,iş planını yazarına binlerce lira ödemenize artık  gerek yok.

KOSGEB Girişimcilik Desteği hibe ve faizsiz kredi desteği fırsatlarını öğrenmek için tıklayınız.

KOSGEB’in diğer hibe ve  faizsiz  kredi destekleri ve bu hibe destekleri için sizlere sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümlerini hemen görmek için WWW.KOSGEPROJE.COM ’u ziyaret ediniz

Girişimciler,KOBİ ve İşletmeler için sunulan diğer Yurt İçi Ve Yurt Dışı Hibe Destekleri ve bu hibe destekleri için sizlere sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümlerini hemen görmek için WWW.PROJEYUKLE.COM’u ziyaret ediniz.

 

Hibe Kurduna Soru Sormak İçin Tıklayınız

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler