Logo Logo
T. Hibe Almış İş Planı / Proje Örnekleri

‘’Herkes ama herkes T.Hibe Desteği Almış Bir Proje Örneğinden yola çıkarak, bu t.hibe almış ( tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş ) örnek iş planından yararlanıp, kendi hibe desteği başvuru iş planı/projesini çok kolay ve hızlı bir şekilde en doğru yoldan hazırlay hibelere kolayca ulaşır.. Bu yolla hem paranız hem zamanınız sizde kalır.Karar sizin’’

KOSGEB Girişimcilik veya İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği başvuru yaparken girişimcilerin doldurması gereken en önemli hibe başvuru formu; İŞ PLANI’dır. Bu iş planı formu girişimciler  arasında; ‘’iş planı proje, iş plan proje dosyası, iş planı proje  başvuru formu,iş  proje planı, proje iş planı, hibe iş planı projesi,girişimci desteği başvuru formu vb.’’ adlar ile anılır. İşletmeniz veya iş fikriniz için bu hibe başvuru formu ile hibe desteği alırsınız.

KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteklerinden yararlanmak için iş planı başvuru formları kesinlikle sizler tarafından yani başvuru  sahipleri tarafından doldurulmalıdır. İşetmenizi en iyi siz  bile bilirsiniz. İlgili kurumlarda sizden işletmenizin dünü, bu günü ve yarını hakkında  sizin söyleyeceğiniz  sözleri ve görüşleri duymak ister.Kısa ve net.

Devamını Oku...

KOSGEB veya İŞKUR’dan Hibe Desteği  Almada 1. Altın  Kural ;

     KOSGEB  veya İŞKUR Yeni iş yeri açma  girişimcilik hibe destekleri için kendi İş Planı Başvuru formunu kendisi dolduran girişimciler KOSGEB ve İŞKUR tarafından özel ve öncelikli olarak değerlendirilir. Bu durum sizin hibe desteğini almak için bir nevi temiz niyet beyanınız ve iş yeriniz ile ilgili durumlarda ne kadar büyük bir ciddiyet ve titizlik ile çalıştığınız mesajını verir. Bu sebeple KOSGEB veya İŞKUR’dan Hibe Desteği almaya en çok aday olan iş planı başvuru formları sizin ‘’ kendiniz’’ tarafından doldurduğunuz iş planı formlarıdır.

KOSGEB başta olmak üzere bir çok hibe ve fon sağlayan kurum ve kuruluş özellikle son yıllarda kendi iş planını( proje formunu)  kendisi hazırlayan işletme, yatırımcı ve girişimcilere yüksek sempati ile  bakmakta ve başvuru sahipleri tarafından  bizzat hazırlanan iş planlarına ve iş fikirlerine öncelik  tanımaktadır. KOSGEB resmi web sitesinde  ve kamu spotlarında yatırımcı, girişimci ve iş fikri olan vatandaşları iş planı ve proje  hazırlatmak için aracı ve ( insanları hibe vaatleri ile dolandırıdan kişi veya kişiler ) iş planı-proje- yazarlarına başvurmamaları konusunda defa etle uyarmaktadır.

Hibe Dolandırıcılarına Dikkat Edin !

KOSGEB Girişimcilik Desteği almak isteyen vatandaş ve işletmeleri hedefine almış kötü niyetli bazı kişi ve gruplar ,  her gün binlerce girişimci, işletme  , işletmeciyi arayarak veya sms ile ‘’…….şu kadar  hibeniz , bu kadar krediniz  hazır…..’’……size göndereceğimiz  formu  doldurup  Ankara’ya  gönderin…….’’ sözleri ve hibe vaatleri ile kandırıp  dolandırmaktadır.

Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak, aracı ve proje başvuru formu hazırlama hizmeti adı altında  sözde  danışman firmalarına on binlerce lira  kaptırmak istemiyorsanız  sizde  portalımızda yer alan T.Hibe  Desteği Almış İş Planı-Proje Örneklerinden yararlanarak( bu örneklerden yola çıkarak) kendi hibe  desteği başvuru formunuz olan ‘’ iş planı dosyanızı’’  çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldurup  aracı ve sözde proje  yazarlarına binlerce lira para  kaptırmadan kendi başınıza çok kolay  ve hızlı ve en doğru bir şekilde ilgili hibe desteği başvurularına  müracaat  edebilirsiniz.Karar sizin,

‘’Herkes ama herkes kendi KOSGEB veya İŞKUR Girişimci iş planı-proje- başvuru formunu kolaylıkla doldurabilir.

Nasıl Mı ?’’

Devamını Oku...

İŞKUR veya KOSGEB hibe desteği başvurularınızda İş Planı Başvuru Formunuzu doldurmak için aracı ve iş planı doldurma firmalarına 2.500-3.500  TL   arasında  yüksek ücretler ödemeden sizde  portalımızda yer alan T.Hibe  Desteği Almış  KOSGEB girişimci iş planı örnekleri( veya İŞKUR Yeni İş Yeri Açma T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden)  yararlanarak kendi KOSGEB veya İŞUR Hibe Desteği Başvuru Formunuzu çok kolay/ hızlı  / en doğru / ve en ekonomik yoldan hazırlayabilirsiniz. Üstelik  arada aracı ve proje yazarı bilerce lira ödemeden, dolandırılma riskine girmeden.

KOSGEB Girişimcilik Desteğine ulaşmak için  aracılara binlerce lira ödemeden en ucuz yoldan sizde ulaşa bilirsiniz. Herkes t.hibe desteği almış bir iş planı örneğini inceleyip küçük ve basit uyarlamalar( değişikliklerle) ile çok hızlı ve kolay bir şekilde kendi girişimci iş planı başvuru formunu hazırlayabilir. Portalımızda sizlerin de kendi iş planı başvuru formunuzu doğru ve kolay bir şekilde hazırlaya bilmeniz için yüzlerce farklı t.hibe desteği almış örnek girişimci iş planı dosyası yer almaktadır. T.Hibe Desteği almış iş planı örnekleri ile sizde portalımızdan  iş planı örneği satın alan binlerce müşterimiz gibi KOSGEB Girişimcilik Desteği olan 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi desteklerine( veya İŞKUR 16.500-36.000 TL engelli ve eski hükümlü yeni iş yeri açma hibe desteklerine) başvuru yaparken hiçbir aracı ve iş planı yazarına ihtiyaç duymadan ve bu firmalara iş planı/proje hazırlatmak için binlerce lira ödemeden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

Portalımızda her girişimi tarafından kolayca  alına bilecek ekonomik  fiyatlardan satışa  sunulan, t.hibe desteği almış örnekleri ile sizde  KOSGEB Girişimci , İŞKUR Engelli ve Eski Hükümkü Hibe Destekleri için aracı ve iş planı-proje yazarı firmalara binlerce lira  ödeme ( ve çoğukez dolandırılma) derdinden kurtulacaksınız. Aşağıda tabloda karşılaştırmalı olarak web sitemizde yer alan T.hibe Desteği Almış İş planı-proje ücretleri ve  aracılık ve proje  yazarlığı ücreti fiyatları yer almaktadır.

Hibelere Erişim Karşılaştırmalı Fiyat Tablosu  

HİBE PROJE BAŞVURU FORMU ADI

ARACI VE PROJE  YAZARI FİRMALARA PROJE  HAZIRLATMAK İÇİN ÖDEMENİZ GEREKEN GÜNCEL ÜCRETLER*

99 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA T.HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ SATIN ALARAK   SİZDE ÇOK HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE  KENDİ HİBE  BAŞVURU PROJE FORMUNUZU HEMEN HAZIRLAYA BİLİRSİNİZ

PORTALIMIZDA SATIŞA SUNULAN T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ GİRİŞİMCİ İŞ PLANI/PROJE ÖRNEĞİ FİYATLARI

KOSGEB GİRİŞİMCİ İŞ PLANI

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

( Hibe alamazsan para gitti,üstelik hibe dolandırıcları tarafınfan dolandırılma riski yüksek.)

99 TL

İŞKUR ENGELLİ İŞYERİ AÇMA PROJESİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

( Hibe alamazsan para gitti,üstelik hibe dolandırıcları tarafınfan dolandırılma riski yüksek.)

99 TL

İŞKUR  ESKİ HÜKÜMLÜ İŞYERİ PROJESİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

( Hibe alamazsan para gitti,üstelik hibe dolandırıcları tarafınfan dolandırılma riski yüksek.)

99 TL

*2013-2016 yılı 86 aracı ve proje yazarı firma gizli müşteri olarak aranmış ve alınan fiyatların ortalaması hesaplanmıştır

NOT:  Üstte tabloda belirtilen iş planı veya projeler mimar ve mühendis proje çizimleri değildir. Hibe destekleri kapsamında sizden istenen iş planı veya proje iş fikrinizi anlattığınız standart bir şablonu olan özel bir dokümandır. Herkes t.hibe desteği almış- yani tam  eksiksiz olarak hazırlanmış- KOSGEB Girişimcilik Desteği İş  Planı örneğine  yararlanarak( bu örnekten yola çıkarak) kendi KOSGEB Girişimci İş Planını çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilir. Kim 99’TL’ye hibe  desteklerine ulaşmak varken , aracı ve proje yazarı firmalara-üstelik çoğukez dolandırılma  riski ile- KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği için 2.500-3.500 TL arasında  değişen yüksek rakamlarda iş planı/proje  hazırlatma ücreti ödesinki ?

KOSGEB Girişimcilik Desteği ile  50.000 TL hibe, 100.000 TL faizsiz kredi  desteği veya  İŞKUR Engelli ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği ile 16.500-36.000 TL arasında değişen rakamlarda hibe alan  işletme ve girişimciler arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı Örnekleri

T.Hibe Desteği Almış İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği İş Planı/Proje Örnekleri

T.Hibe Desteği Almış İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği İş Planı/Proje Örnekleri

Kendi hibe  desteği proje  başvuru formunu doldurmak  için aracı ve sözde danışmanlık firması olduğunu söyleyip size  proje yazıp hibe alacağını  vaat eden hibe dolandırıcılarına binlerce lira kaptırmak yerine için portalımızdan, t.hibe  desteği almış proje/ iş planı örneği satın alarak erişmeyi tercih eden binlerce şanslı –akıllı- girişimci  referansımızı inceleyiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler