Logo Logo
Hibe Alma Rehberleri

KOSGEB ve İŞKUR’dan  hibe ve  faizsiz kredi  desteği alma  sırası artık SİZDE !

KOSGEB Girişimcilik  veya İŞKUR’un Engelli ve Eski Hükümlü Hibe Desteğinden  yararlanmak için öncelikle bu hibe  desteğine  Kimler ? Ne  Zaman ?  Nasıl ? ve Hangi Şartlarda Başvuru Yapabilir? sorularına  en doğru ve güncel  yanıtları bulmanız gerekir.

Evet, internetten veya ilgili resmi kurumların web sitesinden bu hibe  destekleri hakkında  ücretsiz bilgi almanız mümkün. Fakat internetten, çevrenizden öğrenmiş olduğunuz bilgiler ya yanlış, ya eksik yâda güncelliğini yitirmiştir.

Neden Mi ?

En son 05.01.2017 tarihinde KOSGEB Girişimcilik Desteği Uygulama Usul ve Esasları değişti ,böylece saniyeler içinde internette ve çeşitli bloglarda  yer alan yazı ,bilgi ,makale ve videolar çöp niteliğine dönüştü.

Hibe Destekleri için ilgili resmi kurumlara bizzat giderek bilgi almak ise  üstte  belirtilen internetten bilgi bulma yöntemine göre  sizler için daha  verimsiz olacaktır.Çünkü genelde  size anlatılacak bilgi kısa ve  ağır bir mevzuat dilinde  anlatılacağı veya  tam  ve eksiksiz  olarak  bütün püf noktaları asla  anlatılmayacağı aşikardır.Zaten bu sepeple  her gün yüzlerce girişimci hibe alma  vaatleri ile  mecburen  kendini hibe danışmanı diye  tanıtına dolandırıcıların eline düşüp  dolandırılmaktadır.

Oysa  sizlerin hibe  desteğine  ulaşmak için aradığı şey tam olarak;

‘’Hangi hibe desteği olursa olsun o hibe desteğini almak için ihtiyacınız olan şey; O hibeyi nasıl en hızlı kolay ve doğru yoldan alacağınızın püf noktalarıdır. Bu altın değerindeki bilgiyi asla internette veya ilgili hibe desteği sunan kurumlardan tam olarak öğrenemezsiniz.’’

Devamını Oku...

Üstte belirtilen 2 yöntem dışında kalan diğer yöntem ise aracı ve proje yazarı bir firma bulup bu firmalara ilgili hibe desteği konusunda yüksek  bedeller ödeyerek(belkide dolandırılarak) danışmanlık hizmeti almaktır. Ancak son yıllarda bir çok işletme ve KOSGEB girişimcisi hibe alayım derken ,kötü niyetli sözde danışmanların, aracı ve evrakçıların eline düşüp on binlerce lira, bazen de aldığınız hibe miktarı kadar para kaybedip dolandırılmıştır. Girişimci ve işletmelerin bu tarz dolandırıcıların tuzağına düşmemesi için özellikle  KOSGEB yapmış olduğu kamu spotları ve reklamlar ile ;

İŞLETME  VE GİRİŞİMCİLERE KOSGEB DESTEKLERİNE  BİZZAT KENDİLERİNİN BAŞVURMASI GEREKTİĞİNİ ,KOSGEB DESTEKLERİ İÇİN ARACI VE İŞ PLANI YAZARLARINA BAŞVURULMADAN KOLAYCA ALINA BİLECEKLERİNİ SÖYLEMEKTEDİR.

Örnek 1; KOSGEB ‘in Girişimci ve KOBİ’leri   konu hakkında  uyardığı  reklam spotu

https://www.youtube.com/watch?v=eTGp-SgA5mY

Örnek 2;KOSGEB ‘in Girişimci ve KOBİ’leri   konu hakkında  uyardığı  uyarı  reklamı

Örnek 3;KOSGEB ‘in Girişimci ve KOBİ’leri   konu hakkında  uyardığı  uyarı  reklamı

İnternette  yer alan KOSGEB Girişimcilik  Desteği  hakkındaki bilgilerin  eksik, yanlış, karışık ve güncelliğini yitirmiş olması  gerekse ülkemizdeki KOSGEB Girişimcilik Danışmanlığı ve iş planı proje  hazırlatma(danışmanlık) sektörünün kötü niyetli  firma ve kişilerce istila edilmiş olması ve buna paralel olarak  hibe desteklerine  başvuru yapmak için hazırlanması gerek proje  başvuru formu  hazırlatma ücretlerinde astronomik düzeyde  yüksek olması(2.500-3.500 TL )  vb. sebeplerinden dolayı  bir çok girişimci ve işletme KOSGEB Girişimcilik desteklerine ulaşamamakta, hakkı olan ve kolayca alabileceği yüz binlerce lira hibe alma  fırsatlarını daha yolun başında  kaçırmaktadır.Veya  aracı ve sözde proje  yazarlarına binlerce lira  ödeyip genelliklede dolandırılmaktadır.

KOSGEB Girişimcilik Desteği ve İŞKUR’un Yeni İş Yeri Açma  Hibe ve Kredi Fırsatlarını Kaçırmak İstemiyor,

Aracı ve iş planı yazarlarına binlerce lira ödemek istemiyorsanız,

3. Bir yol mümkün ;

Devamını Oku...

Artık sizde İnternette boşa zaman kaybetmeden, aracı ve sözde iş planı-proje- yazarı kötü niyetli kişilere on binlerce lira para kaptırmadan çok kolay , hızlı ve en ekonomik yoldan KOSGEB  ve İŞKUR hibe ve faizsiz kredi desteği fırsatlarına  tek başınıza  aracısız bir  şekilde  ulaşabilirsiniz.Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Portalımızda KOSGEB  ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma -Girişimcilik –Hibe Desteği için özel olarak hazırlanmış onlarca Hibe Alma Rehberi vardır. Bu Hibe Desteği Alma Rehberleri sizlerin KOSGEB  ve İŞKUR hibe desteklerine  hemen  ve  aracısız bir  şekilde ulaşabilmeniz için bütün ihtiyaçları göz önüne alınarak, Brüksel Uzmanları Danışmanlık LTD ŞTİ çatısı  altında bir araya gelen 25 farklı Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmalarımızda çalışan 40’a yakın KOBİ UZMANI’ndan oluşan bir  çalışma  grubu tarafından titizlikle  hazırlanmıştır. Satışa sunulan hibe  rehberlerinde ilgili hibe  desteği  hakkında  aklınızdaki  bütün sorular, hibe alma  hazırlık aşaması, hibe  başvuru evrakları, ve hibe süreçleri detaylı olarak KOBİ Uzmanı( Hibe Kurtları ) tarafından bütün püf noktaları ile özel olarak anlatılmıştır. Üstelik  bu hibe alma  rehberleri  değişen mevzuat, yönetmelik ve hibe destek programları uygulama  usul ve esaslarına  göre  anlık olarak Hibe Kurtlaı tarafından  sürekli güncellenmekte ve güncel tutulmaktadır.

Satın aldığınız  Hibe Alma Rehberleri’nin içinde  yer alan ilgili bölümlerde hem hibe desteği  almanın püf noktalarını alanında profesyonel KOBİ Uzmanmarından (Hibe Kurtlarından) hemen öğrenecek  hem de bu rehberde yer alan T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanarak kendi hibe  desteği başvuru formunuzu- iş planı ,proje-dosyanızı çok kolay ve hızlı bir  şekilde  hazırlayabileceksiniz.

Sizde portalımızdan Aracısız Hibe Alma Çözümü ( Hibe Alma Rehberi veya T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği )satın alan binlerce müşterimiz gibi hiçbir aracı ve  proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan ,bu firmalara binlerce lira danışmanlık ve  iş planı hazırlatma ücreti ödeme çok hızlı ve kolay bir şekilde  kendi hibe başvurunuzu yapıp KOSGEB  veya İŞKUR Yeni İş Yeri Açma -Girişimcilik Desteği- alan işletme, girişimci ve yatırımcılar  arasındaki yerinizi  alabilirsiniz.

Portalımızda çok cüzi fiyatlardan satışa  sunulan  ve içinde 1 Adet T.Hibe  Desteği Almış İş Planı –Proje-Örneğininde  yer aldığı KOSGEB  Girişimcilik Desteği  , İŞKUR Engellli ve İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Alma Rehberleri aşağıda listede yer almaktadır, belirtilen hizmetlerin aracı ve sözde proje , danışmancı firmalardan alınması  halinde ödemeniz gereken ücretler ile karşılaştırmalı olarakta gösterilmiştir.

HİBE DESTEK PROGRAMINI ADI

ARACI VE PROJE  YAZARI FİRMALARIN ÜCRETLERİ*

EN HIZLI  ,DOĞRU VE KOLAY YOLDAN KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ NASIL ALINIR VE 1 ADET ÖRNEK T.HİBE ALMIŞ İŞ PLANI DOSYASI İLE BU REHBERLERDE ARADIĞINIZ  HER ŞEY VAR

PORTALIMIZDA SATIŞA SUNULAN VE İÇİNDE  T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ İŞ PLANI ÖRNEĞİNİN DE YER ALDIĞI HİBE ALMA  REHBERLERİ

ÜCRETLERİ

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

2017 YENİ GÜNCEL

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

2017  YENİ GÜNCEL KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK HİBE VE KREDİLERİNİ ALMA  REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI ENGELLİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

ENGELLİLER İÇİN KOSGE’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

GAZİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

GAZİLER İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

GENÇ GİRİŞİMCİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

GENÇ GİRİŞİMCİLER  İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

GENÇ İŞSİZ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

GENÇ İŞSİZLER İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ +1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

HERKES

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

HERKES İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI KADIN

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

KADINLAR İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

1.DERECE ŞEHİT  YAKINI

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

ŞEHİT YAKINLARI İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

ÜNİVERSİTE  MEZUNU

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLER İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

YENİ İŞ YERİ AÇMAK İSTEYENLER

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

YENİ İŞ YERİ KURMAK İSTEYENLER İÇİN KOSGEB’DEN GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ İLE HİBE ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

İŞKUR ENGELLİ YENİ İŞ  YERİ AÇMA HİBE   DESTEĞİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

İŞKUR’DAN ENGELLİ YENİ İŞ YERİ AÇMA HİBESİNİ ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

İŞKUR ESKİ HÜKÜMLÜ YENİ İŞ  YERİ AÇMA HİBE   DESTEĞİ

2500-3500 TL PEŞİN ÖDEME

İŞKUR’DAN ESKİ HÜKÜMLÜ YENİ İŞ YERİ AÇMA HİBESİNİ ALMA REHBERİ+1 ADET T. HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE ÖRNEĞİ

129 TL

*2013-2016 yılı 86 aracı ve proje yazarı firma gizli müşteri olarak aranmış ve alınan  fiyatların ortalaması hesaplanmıştır

Aracı ve proje  yazarı firmalara 2.500tl-3.500tl  lira ücret  ödemeden sizde portalımızda satışa sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında yer alan ( Hibe Alma Rehberi veya T.Hibe Desteği Almış Proje-İş Planı- Örneği ) satın alan  binlerce müşterimiz  gibi kendi hibe  desteği başvurunuzu aracı ve proje  yazarı firmalara ihtiyaç duymadan çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir hibe  desteği alan işletme ve girişimciler arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Artık Herkes kolayca KOSGEB Girişimcilik ,İŞKUR Engelli ve İŞKUR Eski Hükümlü desteği alabilir ,üstelik aracı ve proje yazarlarının eline düşmeden , tek başınıza  ve en doğru yoldan !

KOSGEB’ten 50.000 TL hibe 100.000 TL Faizsiz Kredi Girişimcilik Desteği Alma Rehberleri;

2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi

Engelliler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Gaziler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Genç  Girişimciler  İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Genç İşsizler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Herkes İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Kadınlar İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Şehit Yakınları İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Üniversite Mezunu Gençler İçin  KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberi

Portalımızda satışa  sunulan  Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referanslarımızı görmek için tıklayınız.

İŞKUR Engelli ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği Rehbeleri

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi

Portalımızda satışa  sunulan  İŞKUR Engelli ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler