Logo Logo
Hoşgeldiniz!

İŞKUR veya KOSGEB desteği ile yeni iş yeri kurmak ve bu iş yerine hibe desteği almak isteyen girişimcilerin ihtiyacı olan her şey web sitemizde Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile tam ve eksiksiz olarak yer almaktadır.

‘’Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile Hibe Desteği Alma Sırası Artık Sizde !!’ ’

 İŞKUR Engelli ve İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Destekleri ile 16.500 TL ’den 36.000tl’ye kadar,KOSGEB Girişimcilik Desteği ile  50.000 TL hibe ve 100.000 TL sıfır faizsiz Devlet  kredisi desteği alan şanslı işletme ve girişimciler arasındaki  yerinizi hemen alabilirsiniz.’’

Devamını Oku...

Web sitemizde KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Yeni İş Yeri Açma  hibe  desteklerine tek başınıza  aracıya proje yazarına ihtiyaç duymadan , hemen / en hızlı / kolay  ve en ekonomik yoldan ulşamanız  için KOBİ Uzmanları (Hibe Kurtları) tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış Hibe Alma  Rehberleri  yer almaktadır. Bu Hibe Alma Rehberleri ile sizde web sitemizden ürün alan binlerce müşterimiz gibi hiçbir aracı ve evrak takipçisine neredeyse alacağınız hibe miktarı kadar ücret ödemen bu hibe desteklerine hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde erişe bilirsiniz.

       ‘’ Her bir Hibe Alma Rehberinde ilgili hibe programı kapsamında en kolay ve doğru bir şekilde Nasıl Hibe Alacağınız detaylı olarak anlatılmıştır. Kendi hibe başvurunuzu yaparken örnek proje ihtiyacınız için ise her bir hibe alma rehberinin içinde ilgili hibe kapsamında t.hibe desteği almış(tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış) proje örneği yer almaktadır .’’

     Böylece size hibe desteklerine kolay ve en doğru yoldan en ekonomik şekilde  ulaşabilirsiniz. Üstelik web sitemizde KOSGEB Girişimcilik  Desteği ve İŞKUR Engelli ve Eski Hükümlü Hibe Destek Programlarından T.Hibe Desteği Almış (Tam Ve Eksiksiz Olarak Hazırlanmış) çeşitli konu, yatırım, iş fikri, faaliyet vb. için binlerce T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği yer almaktadır. Hibe başvurusu yapmayı düşündüğünüz hibe programı için bakıp örnek alacağınız bu’’ t.hibe desteği almış proje örnekleri’’ ışığında kendi hibe proje dosyanızı aracıya, proje başvuru formu doldurma firmasına ihtiyaç duymadan çok hızlı kolay ve en doğru yoldan en ucuza hazırlayıp hibe fırsatlarını yakalaya bilirsiniz.’’

Web sitemizde satışa sunulan çeşitli Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile (Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri) sizde hiçbir aracı , çantacı ve proje yazarına gerek duymadan bu firmalara neredeyse alacağınız hibe miktarı kadar para ödemek istemiyorsanız sizde doğru yerdesiniz.

O hibeyi almanız için sizin bütün ihtiyaçlarınızı düşündük;

Devamını Oku...

Kimisi çilekli sever,

Sizler için özel olarak KOBİ Uzmanları(Hibe Kurtları) tarafından hazırlanan Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri ‘ne rağmen çeşitli sebeplerden dolayı KOSGEB ve İŞKUR hibe  desteği başvurularını tek başına yapmak yerine, alanında profesyonel bir Danışman Firma refakatinde ve yüz yüze görüşme ile hibe almak isteyenler için   %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti’de sunmaktayız.

Evet, hangi ilde olursanız olun, Brüksel Uzmanları Danışmanlık Akreditasyon ve Hizmet Standartları Kriterlerini kabul etmiş ve firmamız tarafından Akreditasyon Oluru almış onlarca Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmalarımızla tam kadro yanınızdayız.

Sizi, bulunduğunuz ilde size en yakın KOBİ Uzmanı Danışman Firmamız ile bir ara getirip bu firmalardan en iyi hizmeti almanız için size %100 Memnuniyet ve %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız.

Size  en yakın KOBİ Uzmanı(Hibe Kurdu ) Çözüm  Ortağı Danışman Firmalarımızı keşfetmek için lütfen Danışman Havuzunu inceleyiniz.

Firma olarak diyoruz ki ; ‘’Herkes Bir Gün Muhakkak Brüksel Uzmanları Danışmanlık Güvencesi ve %100 Müşteri Memnuniyeti İle Hakkı Olan Hibeyi Alacaktır ‘’.

Devamını Oku...
Hibe Kurtlarından Tavsiyeler