Neden Danışmanlık Almalısınız

kosgeb iş planı örneği

Çünkü Girişimcilik Destek Programı hakkında detaylı bilgiye sahip değilsiniz.Soru şu olmalıydı neden Brüksel Uzmanları Danışmanlıktan KOSGEB Girişimcilik Programı konusunda danışmanlık desteği almalıyım. Cevabı ise gayet açık çünkü Girişimcilik Destek programı konusunda Brüksel Uzmanları Danışmanlık bir MARKADIR. Konu hakkında bir MARKA ile çalışmak istediğiniz için Brüksel Uzmanları Danışmanlık’tan danışmanlık desteği almak zorundasınız. Bizden neden danışmanlık desteği almanız gerektiği konusunda birkaç şey daha söylemek gerekirse aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

  1. Size %100 destek alma garantisini sadece biz veririz.
  2. Size verilen destek alma garantisi sözel ve afaki bir garanti değildir.Bu garanti Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile hukuki bir boyut kazanır.Bu garanti ve sözleşmeyi sektörde bizden başka hiçbir firma vermez ve vermeye cesaret edemez.
  3. Danışmanlık Firmamızdan alacağınız hizmetleri Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile teminat altına alırız.
  4. Sizinle yapılan sözleşmeye istinaden hazırlamış olduğumuz iş planı ile girişimcilik desteği alamaz iseniz danışmanlık firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık hizmet bedeli 5 iş günü içinde size geri iade edilir.
  5. İş Planı projeniz onaylanmaz ise sizinle yapılan sözleşmeye istinaden iş yeri kurulumu için yapmış olduğunuz oda kayıt, noter, yazar kasa alımı, fatura koçanı basımı,iş yeri ruhsatı çıkarma giderleri açılış işlemleri muhasebeci hizmet bedeli vb resmi ve zorunlu bütün kayıt giderlerinizi biz karşılarız.

Üstte yer alan ve Danışmanlık Firmamız haricinden hiçbir danışmanlık firmasının vermeyeceği( veremeyeceği) hizmetler sebebi ile sizde Brüksel Uzmanları Danışmanlık’tan danışmanlık hizmeti satın alıp KOSGEB Girişimcilik Desteğine hiçbir risk almadan ulaşacaksınız.Sizin yerinize bütün riski biz alıyoruz siz bu sebep ile Brüksel Uzmanları Danışmanlığı seçtiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir