İş Planı Örnekleri’nin Amacı

iş planı örneği kosgeb,Bu  başlık  ve bu sitede  yer alan iş planı örneklerinin amacı genel olarak KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katılmış ve çeşitli  sektörlerde kuracakları işletmeleri için internet  ve  sanal ortamda    KOSGEB iş planı örnekleri ile  arama  yapan girişimcilere iş planı örneği sunmak  ve   kendi iş planlarını  hazırlamalarına yardımcı olmaktır.Bu web sitesi  haricinde bir çok internet sitesinde  yer alan iş planı örnekleri 2008-2009  yılında  yazılanmış ve şuan için güncelliğini yitirmiş iş planı örnekleridir.

Bu  web sitesinde  yer alan iş planı örnekleri  Brüksel Uzmanları Danışmanlıktan %100 Kesin Destek alma Garantili Danışmanlık Hizmeti Paket Programı satın almış çeşitli illerdeki çeşitli sektörlerde iş yeri açan müşterilerimiz için hazırlanmış ve KOSGEB Girişimcilik Desteği aldığı  kesin  ve desteklenmiş iş planı örnekleridir. Girişimciler için bu web sitede yer alan iş planı örnekleri yol gösterici  ve iş planı hazırlamaları için yardımcı birer kaynak  niteliğindedir.Gözlemlerimize  göre  girişimcilerin geneline yakını  KOSGEB ‘e iş planı  örneği  hazırlama  ve sunma  konusunda oldukça temkinli davranmaktadır çünkü iş planı   KOSGEB’e  sunulduğu  zaman  belli ölçü ve ölçütlere  göre  değerlendirilir ve bu ölçülerin dışında  kalan iş planları  girişimciye ‘’ Revize’’ edilmesi için geri iade edilir.

Bir iş planı KOSGEB tarafından 2 defa  revize edilmek üzere girişimciye  geri iade edilir  bahse konu olan iş planı  KOSGEB tarafından bir 3. Kez  daha değerlendirilmez ve  destek alması  söz  konusu  olmaz.Girişimciler  böyle  bir durum ile karşılaşmamak için alanında  uzman  danışman firmalardan danışmanlık hizmeti almakta  ve iş planı hazırlatmaktadırlar.

isplani-ornekleri-amaci2

Brüksel Uzmanları Danışmanlık olarak 2010 yılından bu yana  bir çok il ve ilçede yüzlerce  ayrı  sektörde bizi  tercih eden  KOSGEB girişimcisi için iş planı dosyası hazırladık ve bu iş planı örnekleri  ile %100 Kesin Destek Garantisi  sözümüzün  arkasında  durup sektörümüzde %100 Müşteri Memnuniyeti  Sağlayan öncü firmalardan  olduk.

Sizde işinizi  şansa bırakmadan iş planım KOSGEB tarafından onaylanmaz ise  kaygısı  yaşamadan  Brüksel Uzmanları Danışmanlık  Güvencesi ile  %100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti Paket Programı satın almak  ve   hiçbir  sorun yaşamadan   KOSGEB Girişimcilik Desteği almak istiyorsanız  bizimle irtibata  geçiniz.

%100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti Paket Programı’nı görmek için tıklayınız

İş Planı Örnekleri Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir