İş Planı Örneği Girişimcilik Desteği

İş planı örneği girişimcilik desteği almak için girişimcilerin işletmelerinin özelliklerinin anlattıkları ve bu anlatım ile KOSGEB Girişimcilik kurulunu ikna  ettikleri kurgusal bir  metindir. Kurgusaldır çünkü iş planı doğası  gereği fizibiliteye benzer(bütün planlar kurgusaldır).Bu sitede  yer alan İş planı örneği  girişimcilerin kendi iş planlarını  hazırlarken bakıp örnek  aldıkları  metinlerdir.

Bu  web sitesinde müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz iş planlarının özel ve özet bölümlerinin göre bilir  kendi bilgisayarına  indirebilirsiniz ve bu girişimci iş planı örnekleri  sizin kendi iş planınızı  hazırlamanız için işinize yaraya bilir  ancak KOSGEB Girişimcilik desteğinin anahtarı olan bir iş planı hazırlamak ve  bu iş planınızın eksik olmamasını bir çırpıda kurul kararı ile  destek almasını istiyorsanız  size internette boş  sayfaları  dolaşıp  eksik ve yanlış iş planlarına ( güncel olmayan) bakıp bu bilgi kırıntıları ile iş planı hazırlayamazsınız. Size tavsiyemiz danışmanlık firmamızdan %100  Destek alma garantili danışmanlık  hizmeti satın alıp  KOSGEB Girişimcilik Desteğine hızlı, kesin ve risk almadan ulaşmanızdır. Referanslar  sayfamıza  bakıp yüzlerce referansımızı göre bilirsiniz. Üstelik firmamız %100  yani  kesin  destek alma garantisi  vermekte  ve  girişimci iş planı örneğinizin destek almaması  durumunda  ise  sizle yapılan sözleşmeye istinaden danışmanlık firmamızda ödemiş olduğunuz  danışmanlık hizmet  bedelinin tamamını geri iade ediyoruz.

Not; Destek aldığımız iş planı örnekleri için Referanslarımız için tıklayınız.

Not; Size  tavsiyemiz  KOSGEB girişimcilik desteği için danışmanlık firması ile  çalışmadan asla yola çıkmayınız.%100 Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paket programımızı görmek için tıklayınız

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir