Hakkımızda

Brüksel Uzmanları Danışmanlık hakkında söylene bilecek iki önemli şey vardır.Bunlardan ilki profesyonellik yani alanı olan KOBİ Danışmanlığı konusunda yetkinlik diğeri ise güvendir. Ne yaptığımızın farkındayız sizden almış olduğumuz sorumluluğu güven ve profesyonellik ile birleştiriyoruz evet yaptığımız tam anlamıyla bu.

2009 yılında kurulan işletmemiz mikro ve makro işletmeler için yerel ve ulusal düzeyde hibe ve kredi olanaklarını araştır ve bunları öğrenir, firmamıza müracaat eden işletmeler incelenir ve bahse konu olan açık teklif çağrısına uygun olan işletmeler için başvuru evrak ve işlemleri konusunda danışmanlık sunar ve iş planı projesi hazırlanır. Proje ilgili kurum tarafından desteklenme kararı alınırsa danışmanlık sürecimiz projenin yönetilmesi ile devam eder.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık tarafından kar amacı güden ve kar amacı gütmeyen ( STK, Vakıf,Sendika,Kamu kurum ve kuruluşları) için başta AB (IPA ve IPART) destekleri olmak üzere,Avrupa Kalkınma Bankası, Eksim Bank, Yurt Dışı Garantör Firmalar, Kalkınma Ajansları ,TKDK,DIŞ TİC. MÜŞTEŞARLIĞI,Bakanlıklar vb hibe ve kredi veren kurumlar için iş planı projesi hazırlanır ve yönetilir.Google +

Twitter