Girişimci İş Planı Örneği

Girişimci iş planı örneği  başlığı altında girişimciler için iş planı örneği yer almaktadır.Girişimci iş planı örneği lokanta,restoran, fast food ve catering girişimci iş planı örneği  hazırlayanlar için eşsiz  bir kaynak niteliğindedir.Aşağıdaki  bölümleri inceleyip  kendi  girişimci iş planı örneğinizi yazabilir veya çeşitli sektörler  hakkında danışmanlık firmamızdan %100 Kesin Destek Alma Garantili Girişimci iş planı örneği  hazırlatabilisiniz.

Girişimci İş Planı Örneği;Lokanta,Yiyecek içecek hizmeti  sunum  faaliyetleri,fast  food işletmeciliği ve catering için;

Girişimci İş Planı Örneği; 1.2 İşletmenin Faaliyet Konusu

X   mah. Yy  sk. No.8/a   r  ili merkezde hedef müşteri potansiyelimize için  yiyecek ve içecek çeşitleri olmak üzere  hazırlanması ve  servis edilmesi hızlı ve kolay olan yiyeceklerin-fast food* hazırlanması ve  satışının yapılacağı  bir restorandı işletmeye açmak  ve  fast food ürünleri satışı yapmak işletmemiz  faaliyet konusudur.

*Fast food, kısa sürede hazırlanmış ve hızlı bir şekilde servis edilen yiyeceklere verilen isimdir. TDK tarafından hazır yemek olarak da adlandırılmaktadır Fast food türü tüketime Türkiye’de ayak üstü beslenme de denilmektedir.

fastfood-isplani

Girişimci İş Planı Örneği ;2.3 İş Fikri ve Seçme Nedeni

İş Fikri ve Seçme Nedeni

x mah. Y  sk. No.8/a  r ili merkezde mevcut bir iş alanının çeşitli fiziki rehabilitasyonlarla yiyecek ve içecek hizmetine uygun, yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak işletmemizin modern bir lokantaya dönüştürülmesi ve  alınacak olan ekipman ve malzemeyle müşterilerimiz için başta içecek çeşitleri olmak üzere  fast food diye  tabir edilen yiyeceklerin sunulması iş fikrimizdir.

İş fikrimizin seçilme nedenleri:

  • Ülkemizin genelinde olduğu gibi r ili  merkezinde de başta içecek çeşitleri olmak üzere  fast food tüketim kültürünün özellikle  gençler ve çeşitli sebeplerle yemek yeme zamanı olmayanlar tarafından talep edilmesi ve  fast food tüketiminin yaygınlaşması.Piyasa tarafından başta içecek çeşitleri olmak üzere  fast food ürünlere  talebin günden güne  artması.
  • r ili merkezde işletmemizde sunulan kahve başta olmak üzere içecek çeşitleri ve her  damak tadına uygun ürünlerin fast food mantığı ile  hazırlayıp servis eden işletmelerin çok az sayıda olması.
  • İşletmede çalışacak personelin yiyecek ve içecek hizmeti sektöründe beş yılı aşkın mesleki deneyime  sahip olması.
  • İşletmede çalışacak kişilerin bu alanda iş tecrübesi.
  • İşletmemizde hazırlanacak olan fast food ürünleri için gerekli ürünlerin( baharat, sıvı zeytin yağları ve etler vb.) tedarik ve  lojistiği konusunda geniş bir iş çevresine sahip olunması,
  • Kendi markamız ile piyasaya çıkacak olmamız.
  • Karlılığının yüksek olması
  • Fast Food hizmetlerini sunacağımız x mah. y sk. No.8/a r  ve işletmemizin faaliyet yürüteceği  muhit özellikle fast food tüketicilerinin uğrak alanlarıdır. Müşteri sıkıntısı yaşamayacak olmamız. Ürünlerimize  pazarda talebin sürekli olması.

Girişimci İş Planı Örneği;Lokanta,Yiyecek içecek hizmeti  sunum  faaliyetleri,fast  food işletmeciliği ve catering girişimci iş planı örneğinin tamamını indirmek ve destek almak için hemen bizi arayın!

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir